آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۸:۳۰:۱۳
امروز : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/21 - ۰۲:۱۶:۴۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۱
رضایت سرمربی تیم کشتی فرنگی از طلایی شدن نصرتی و ده‎بزرگی

سرمربی تیم کشتی فرنگی ایران در المپیک جوانان بعد از طلایی شدن دو عضو این تیم گفت: این دو مدال هدیه ناقابلی برای مردم است.

به گزارش خبرنگار مهر، سومین دوره بازی های المپیک جوانان امروز شنبه در بوینوس آیرس آرژانتین پیگیری شد. در این روز از رقابت ها و در کشتی فرنگی کاروان ایران توسط امیررضا ده بزرگی و محمد نصرتی صاحب دو مدال طلا شد. 

با کسب این دو مدال، مجموع مدال های کاروان ایران به 6 مدال شامل 5 مدال طلا و یک مدال نقره رسید. 

فرشاد علیزاده سرمربی تیم کشتی فرنگی بعد از طلایی شدن ده بزرگی و نصرتی گفت: کاروان ایران توسط هر دو نماینده فرنگی در المپیک جوانان صاحب مدال طلا شد تا هدیه ناقابلی تقدیم مردم عزیز کشورمان کنیم.

وی ادامه داد: در این رقابتها نصرتی بسیار خوب مبارزه کرد و ده بزرگی هم انتقام ناداوری در رقابتهای جهانی برابرحریف بلغاریش را گرفت تا هم حریفش را برده باشد هم بر روی سکوی قهرمانی ایستاده باشد.

علیزاده تصریح کرد: هر دو حریف نصرتی هم از قدرت های جهان در وزن 92 کیلوگرم بودند ولی او توانست با مدیریت و توانمندی خود به نشان ارزشمند طلا برسد.

سرمربی تیم کشتی فرنگی ایران در بازی های المپیک جوانان گفت: البته شرایط سنی ده بزرگی طوری است که می تواند تا دو سال برای نوحوانان هم مبارزه کند ولی نصرتی باید به دلیل شرایط سنی مسابقات به رده جوانان و سپس برزرگسالن برود.

کد خبر 10258
منبع خبر : خبرگزاری مهر