آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۹:۲۰:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۱
زمان اقدام وزارت ورزش برای تعیین سرپرست فدراسیون‌ها مشخص شد

وزارت ورزش خالی کردن صندلی‎های مدیریتی ورزش از حضور بازنشسته‎ها را در اولویت کاری خود قرار داده و به احتمال فراوان از این هفته تغییرات را آغاز خواهد کرد .

به گزارش خبرنگار مهر، وزارت ورزش در شروع هفته جاری میزبان همایش مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور است که با حضور شخص وزیر ورزش، معاونان وی و مدیران ستادی برگزار خواهد شد. سالن هگمتانه هتل المپیک محل برگزاری این همایش است. 

خبرنگار مهر کسب اطلاع کرد که قرار است بعد از پایان کار این همایش، اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در وزارت ورزش آغاز شود. این قانون بعد از تصویب مجلس و تائید شورای نگهبان، ۲۷ شهریورماه توسط رئیس جمهور ابلاغ شد. 

تاکنون اسامی روسای زیادی از فدراسیون ها به عنوان افراد بازنشسته در ورزش مطرح شده است اما محمدرضا داورزنی معالون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش در یکی از گفتگوهای اخیر خود در این زمینه تنها به نام ۷ رئیس فدراسیون اشاره کرد و گفت که مرحوم بهرام شفیع، علیرضا رحیمی، محمد درخشان، مصطفی کریم، سردار صبور، خسرو امینی و احمد ضیایی دوستانی هستند که تجربه بالایی دارند و در هیات رییسه فدراسیون ها می توانند نقش خوبی ایفا کنند و از فکر و تجربه آنها برای پیشرفت ورزش کشور استفاده شود.

در هر صورت بعد از برگزاری همایش مدیران کل ورزش و جوانان استان های کشور و احتمالا از همین هفته شاهد اجرای قانون منع به کارگیری بازنشسته ها در بدنه ورزش خواهیم بود اگرچه پیش از این هم بودند مدیرانی که به دلیل بازنشستگی از ورزش جدا شدند. 

غلامرضا پارسا مدیرکل دفتر ورزش روستایی و عشایری وزارت ورزش یکی از افرادی بود که اخیرا به دلیل بازنشستگی جای خود را به فرد دیگری داد. غلامعلی دانشور نیز به همین دلیل از مدیریت ورزش هرمزگان کنار رفت.

کد خبر 10263
منبع خبر : خبرگزاری مهر