آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۸:۲۲:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
موفقیت های ورزش ایران را تبریک می گویم

وزیر ورزش و جوانان به تشریح آخرین وضعیت ورزش پرداخت.

به گزارش خبرنگار مهر، مسعود سلطانی فر صبح امروز شنبه در مراسم آغاز به کار نمایشگاه تجهیزات ورزشی به خبرنگاران گفت: ابتدا موفقیت های ورزشکاران ایران را تبریک می گویم. سال 97 برای ورزش ایران بسیار تاریخی و منحصر بفرد سپری شده است. ابتدا تیم ملی فوتبال ایران در جام جهانی نمایش خوبی داشت و بعد از آن در بازیهای آسیای کاروان ایران موفق بود.

وی ادامه داد: در هفته اخیر هم کاروان ورزش ایران در بازیهای پاراآسیایی توانست با مدال آوری های پرتعداد عنوان سوم آسیا را کسب کند. این موفقیت ها را به مردم ایران تبریک می گویم و ان شالله در ادامه سال هم شاهد پیروزی پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا باشیم و بعد از سالها بتوانیم قهرمان آسیا شویم. همچنین مسابقات کشتی قهرمانی جهان را داریم که امیدواریم کشتی گیران هم بدرخشند. 

سلطانی فر خاطرنشان کرد: امیدوارم تیم ملی فوتبال  ایران هم بتواند در جام ملت های آسیا عنوان قهرمانی قاره کهن را بعد از سالها به خود اختصاص دهد. 

وزیر ورزش با اشاره به برگزاری نمایشگاه تجهیزات ورزشی گفت: با توجه به نامگذاری سال 97 به حمایت از کالای ایران این نمایشگاه دایر شده است و امیدوارم بتوانیم در این راستا گام برداریم. سیاست کلی دولت و وزارت ورزش این است که بتوانیم به هر شکل ممکن حمایت کنیم تا شرکت ها بتوانند رشد کنند. در همین راستا البسه کاروان ورزش ایران نیز از طریق شرکت های داخلی تامین شد. 

ادامه دارد...

کد خبر 10287
منبع خبر : خبرگزاری مهر