آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۸:۵۳:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
آیین اختتامیه جشنواره هفته کودک در بوشهر برگزار شد

بوشهر - مراسم اختتامیه جشنواره هفته کودک در بوشهر با حضور استاندار بوشهر و شماری از مسئولان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار مهر، استاندار بوشهر صبح شنبه در این آیین خطاب به کودکان اظهار داشت: ما مسئولان آنچه را در توان داریم برای شادی و فراهم کردن زمینه رفاه کودکان انجام می دهیم.

عبدالکریم گراوند افزود: کودکان امروز آینده سازان فردای ایران اسلامی هستند و مسئولان هم باید برای ساختن ایرانی آباد در آینده، امروز به کودکان توجه کرده و زمینه شادی و آرامش آنان را فراهم کنند.

وی با قدردانی از برگزاری باشکوه ویژه برنامه های هفته کودک در بوشهر بیان کرد: ساخت ایرانی آباد بستگی به این دارد که امروز کودکان سرزمینمان در آرامش و آسایش به کسب علم و دانش بپردازند.

مدیرکانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان بوشهر هم در این مراسم گفت: جامعه ای که هدفش توجه به کودک و تربیت انسانهایی با دانش است یک جامعه توسعه گراست.

زهره عالی نسب افزود: برای رسیدن به توسعه به آموزش نیاز داریم و کودکان در این سنین باید آموزش‌های مختلف اجتماعی و اخلاقی را فرا بگیرند ضمن اینکه کودکان آیینه های رفتارهای ما هستند.

در ادامه ویژه برنامه های مختلف نقالی، شعرخوانی، قصه گویی، سرود توسط شماری از دانش آموزان و فعالان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برگزار شد.

کد خبر 10289
منبع خبر : خبرگزاری مهر