آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۹:۲۵:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۱
مرکز کنترل ترافیک شهری بوشهر راه‌اندازی شود

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های گردشگری و اقتصادی بوشهر گفت: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک شهری بوشهر از ضروریات است.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، ابوذر دهدار صبح امروز در نشست با مسئولان دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر به توانمندی و قابلیت مرکز استان اشاره کرد و اظهار داشت: شهر بوشهر از ظرفیت بالایی در بخش‌های اقتصادی، گردشگری، تولیدی و اشتغال‌زایی برخوردار است که نیاز به توجه جدی در توسعه زیرساخت‌های شهری است.

وی تجهیز ناوگان آتش نشانی بوشهر را یک ضرورت دانست و تاکید کرد: با توجه جایگاه مرکز استان بوشهر در بخش‌های مختلف توسعه زیرساخت‌های خدمات رسانی از جمله تجهیز ناوگان آتش‌نشانی به امکانات مدرن و پیشرفته از ملزومات است.

رئیس شورای شهر بوشهر با تاکید بر توجه به ظرفیت‌های گردشگری و اقتصادی بوشهر گفت: راه‌اندازی مرکز کنترل ترافیک شهری بوشهر باید مورد توجه ویژه قرار بگیرد.

دهدار، توجه به اعتبارات عمران شهری شهرداری بوشهر را یک ضروردات دانست و تاکید کرد: زیباسازی و توجه به معماری بوشهر مورد توجه شورا قرار دارد که در این راستا تامین و تخصیص اعتبارات مورد تاکید است.

وی، به طرح جامع پسماند و سایت آن پرداخت و تصریح کرد: با توجه به تدوین طرح جامع پسماند بوشهر، اعتبارات لازم برای عملیاتی شدن آن تامین شود.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 10293
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم