آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۹:۱۵:۳۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۱
زیرساخت‌های گردشگری استان بوشهر فراهم شود

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی گفت: اگر ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر فعال شود بیشتر از محصولات شرکت‌ها و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی درآمد دارد.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، حجت‌الاسلام عبدالحمید خدری صبح امروز در نشست با دهیاران و اعضای شوراهای اسلامی شهرهای استان بوشهر با بیان اینکه برخی پروژه‌های عمرانی در استان از مدت‌ها نیمه تمام مانده اظهار داشت: وضعیت برخی از پروژه‌های عمرانی که مدت‌ها از اجرای آن‌ها می‌گذرد و نیمه تمام است.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های نیمه تمام تصریح کرد: انتظار می‌رود پروژه‌های نیمه تمام تامین اعتبار و روند اجرایی آنها تسریع شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهربا اشاره به ظرفیت بالای گردشگری  در این استان خاطر نشان کرد: اگر ظرفیت‌های گردشگری استان بوشهر فعال شود بیشتر از محصولات شرکت‌ها و صنایع نفت، گاز و پتروشیمی درآمد دارد.

خدری با بیان اینکه 10 شهرداری در حوزه انتخابیه است افزود: تمام تلاش این شهرداری‌ها تامین حقوق کارکنان است و انتظار می‌رود در تامین اعتبارات پروژه‌های عمران شهری از آنها حمایت شود.

وی، با بیان اینکه 95 درصد نفت خام کشور از پایانه نفتی خارگ صادر می‌شود تصریح کرد: با توجه به نقش مهم این جزیره استراتژیک در اقتصاد کشور، شاخص اعتبارات عمرانی این شهر ناچیز است که انتظار می‌رود توجه ویژه‌ای به پروژه‌های عمرانی این شهر و جزیره مهم شود.

رئیس مجمع نمایندگان استان بوشهر در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در ایام تعطیلات نوروز افزون بر 5 میلیون گردشگر وارد شهرهای بوشهر و گناوه می‌شوند  گفت: ظرفیت پذیرایی از گردشگران در این شهرها 5 هزار نفر است که لازم است زیرساخت‌های گردشگری توسعه یابد.

خدری، بوشهر، دیلم و گناوه را قطب گردشگری خواند و بیان کرد: وجود کوچه‌های خاکی یکی از دغدغه‌های مسئولان و مردم است که باید نگاه ویژه‌ای برای حل این معضل شود.

انتهای پیام/ ع

کد خبر 10301
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم