آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۸:۳۰:۱۳
امروز : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/21 - ۰۱:۵۴:۱۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۳
بوشهر| تحقق مطالبات بیمه‌شدگان از اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی است

معاون حقوق و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان اینکه این سازمان بیش از نصف جمعیت کشور را تحت پوشش دارد گفت: تحقق مطالبات بیمه‌شدگان از جمله توسعه مراکز درمانی از اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی است.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، عبدالرحمان تاج‌الدین ظهر امروز در آئین تکریم و معارفه مدیران تامین اجتماعی استان بوشهر از تحت پوشش قرار داشتن 50 درصد جمعیت کشور از خدمات بیمه تامین اجتماعی خبر داد و اظهار داشت: بیش از 42 میلیون نفر  تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و خدمات این سازمان قرار دارند.   

وی با اشاره به خدمتگزاری 60 هزار نفر به بیمه‌شدگان  در سازمان تامین اجتماعی بیان کرد: تحقق مطالبات بیمه‌شدگان از جمله  توسعه مراکز درمانی از اولویت‌های سازمان تامین اجتماعی است.

معاون حقوق و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی با بیان  اینکه این سازمان علاوه در سطح کشور و منطقه بلکه در عرصه بین‌المللی به‌عنوان بزرگ‌ترین سازمان خدمتگزار در عرصه بیمه‌ای است تصریح کرد: سازمان تامین اجتماعی  فراتر از نگاه‌های سیاسی و حزبی به‌ عنوان یک نهاد با پیام صلح، دوستی و آرامش  برای جامعه هدف خود ارائه خدمت می‌کند.

تاج‌الدین با اشاره به اینکه در استان بوشهر طرح‌های متعدد درمانی و بیمه‌ای اجرا شده است گفت:  در 5 سال گذشته خدمات تامین اجتماعی در استان توسعه یافته است که  توسعه بیمارستان‌های عسلویه و بوشهر از آن جمله است.

وی با قدردانی از همراهی نمایندگان استان بوشهر در تحقق برنامه‌های سازمان تامین اجتماعی اظهار داشت: استان بوشهر برای سازمان تامین اجتماعی استانی بسیار مهم است و جایگاه مهمی در موفقیت طرح‌های آن دارد.

معاون حقوق و امور مجلس سازمان تامین اجتماعی جابه‌جایی مدیران را براساس سیاست راهبردی سازمان و در چارچوب گردش نخبگانی دانست و با معرفی عبدالله شیرکوند به‌عنوان مدیرکل تامین اجتماعی استان بوشهر از خدمات  یونس خسروانی قدردانی کرد.

معاون سیاسی امنیتی استانداری بوشهر با قدردانی از خدمات تامین  اجتماعی در تحقق مطالبات جامعه هدف افزود: خدمات تامین اجتماعی کشور در شرایط مطلوب قرار دارد تا جایی که در بین 188 کشور در مرحله متوسط قرار گرفته است.

مجید خورشیدی با اشاره به وضعیت خدمات رسانی این سازمان به جامعه هدف افزود: با توجه به شرایط اقتصادی و  اعمال تحریم‌های ناجوانمردانه علیه نظام جمهوری اسلامی تامین اجتماعی  خدمات مطلوبی به بیمه شدگان ارائه می‌کند.

انتهای پیام/ح

کد خبر 10305
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم