آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۳۰ ۱۸:۳۰:۱۳
امروز : جمعه ۳۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/06/21 - ۰۲:۰۰:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۳
تفاهم نامه همکاری فنی و حرفه‌ای بوشهر و شرکت گاز جم منعقد می‌شود

در راستای توانمندسازی کارکنان شاغل در شرکت گاز جم و خانواده‌های آنها تفاهم‌نامه همکاری آموزش فنی و حرفه‌ای و مرکز آموزش شهید بهشتی شرکت گاز جم منعقد می‌شود.

به گزارش خبرگزاری محار از جم، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای ظهر امروز در نشست با رئیس مرکز آموزش شهید بهشتی شرکت گاز جم از انعقاد تفاهم‌نامه همکاری فی مابین خبر داد و اظهار داشت: توسعه تعامل و هم‌افزایی بین مراکز و دستگاه‌های اداری و آموزشی در حوزه مهارت‌آموزی لازم است چرا‌که باتعامل و هم‌افزایی درون دستگاهی وبین دستگاهی تحقق اهداف آموزشی میسرمی‌شود.

عبدالمجید دراهکی با بیان  اینکه ضروری است فعالیت‌های مهارتی در سطح استان نهادینه سازی شود، افزود: برگزاری دوره‌های آموزشی فنی و حرفه‌ای در سطح استان می‌تواند تا حد قابل توجهی در روند شناسایی و جذب نیروهای کاری مستعد کمک حال باشد حال اینکه تداوم فعالیت‌های مهارتی و مهارت‌آموزی در سطح استان نیازمند یک نهادینه‌سازی قوی است تا بتوان از این طریق در جذب نیروهای کار در بازار کار اطمینان خاطر داشت.

دراهکی با اشاره به اینکه با برنامه‌ریزی‌های انجام یافته و با هدف توسعه کارآفرینی نیاز است که فعالیت‌های مهارتی و مهارت‌آموزی نهادینه شود، اظهار کرد: امروزه به سبب نبود برخی فرصت‌های شغلی برای جوانان در منطقه به شدت نیازمند ارائه آموزشهای مهارتی به آنان هستیم تا بتوانیم از این طریق خلا موجود در بازار کار را جبران کنیم.

مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای بوشهر با ارائه گزارشی از تعاملات آموزش فنی و حرفه‌ای با واحدهای صنعتی، آمادگی خود را برای اجرای طرح‌های مهارت آموزی برای توانمندسازی کارکنان شرکت گاز جم  و خانواده‌های آنها و همجنین ایجاد بستر همکاری‌های دوجانبه اعلام کرد.

انتهای پیام/ ز

کد خبر 10309
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم