آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۸:۴۸:۳۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۹
میراث خوبی برای فوتبال ایران به یادگار گذاشتم/یکی از مشکلات حل شد

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران با اشاره به بازسازی و ترمیم زمین شماره دو کمپ تیم های ملی گفت: بعد از هشت سال پیگیری توانستم میراث خوبی برای فوتبال ایران به یادگار بگذارم.

به گزارش خبرنگار مهر، کارلوس کی‌روش در حاشیه تمرین عصر امروز (شنبه) تیم ملی فوتبال ایران گفت: یادآوری می‌کنم اولین روزی که آقای کفاشیان در اینجا حضور داشتند، حدود ۸ سال پیش بود. آن روز گفتم مطلبی که باید حتماً باید بهبود ببخشیم، زمین تمرین تیم ملی فوتبال ایران بود و امروز بالاخره بعد از گذشت حدوداً ۸ سال زمین جدید تمرین تیم ملی را آزمایش می‌کنیم.

وی ادامه داد: مطمئن و امیدوار هستم که خیلی از افراد لبخند بزنند بخصوص مربیان تیم‌های ملی که از این به بعد برایشان مقدور خواهد بود که از این زمین برای حضور در عرصه‌های بین‌المللی استفاده کنند. همانطور که مطلع هستید پایبند بودن به ساختن این زمین و به وجود آمدن ساختمان پک باعث شد بنده یکسری دشمن در داخل ایران پیدا کنم.

کارلوس کی‌روش افزود: امروز بار دیگر همانطور که شما شاهد هستید توانستیم یک خلق جدید داشته باشیم و زمین جدیدی را در اختیار تیم ملی فوتبال ایران خواهیم داشت؛ این زمین جزو یکی از میراث‌هایی خواهد بود که بنده در فوتبال ایران برجای خواهم گذاشت البته تحت ریاست مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال. من می‌دانم که برخی افراد این موضوع را دوست ندارند و هضم این مسئله برایشان دشوار خواهد بود اما مهمترین مطلب این است که تیم‌های ملی فوتبال ایران امروز یک قدم رو به جلو برخواهند داشت.

سرمربی تیم ملی فوتبال ایران تصریح کرد: از تک‌تک کسانی که باعث شدند این هدف ما به واقعیت بپیوندد، تشکر می‌کنم. از ۸ سال پیش تأکید کردم که ما به یک زمین باکیفیت خیلی خوب احتیاج داریم که امروز محقق شد و امیدوارم خداوند بزرگ نگهدار این زمین و مردم ایران باشد.

کد خبر 10323
منبع خبر : خبرگزاری مهر