آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۸:۱۳:۰۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۰۹
استانداردسازی زمین‌های بازی و تجهیزات پارک‌ها در استان بوشهر

بوشهر - مدیرکل استاندارد استان بوشهر گفت: انتظار داریم با تلاش شهرداری‌ها همه زمین‌های بازی و تجهیزات پارک‌ها در استان بوشهر استانداردسازی شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرحیم بهره‌مند عصر شنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: در راستای توسعه استانداردها در استان بوشهر تلاش های خوبی صورت گرفته و طرح‌های مختلف بازرسی انجام و نسبت به اعمال قانون اقدام می‌شود.

وی با اشاره به فعالیت حدود ۵۰ آزمایشگاه همکار استاندارد در استان بوشهر خاطرنشان کرد: این آزمایشگاه‌ها در بیش از ۲۳۰ زمینه آزمایشگاهی و وجود شرکت‌های بازرسی فنی متعدد در استان فعالیت دارند.

مدیرکل استاندارد استان بوشهر بیان کرد: با فعالیت گسترده این آزمایشگاه‌ها و اقدامات صورت گرفته بوشهر یکی از قطب‌های مهم استانداردسازی کشور محسوب می‌شود و در سطح کشور پیشتاز است.

وی با اشاره به تلاش‌های صورت گرفته برای استانداردسازی جایگاه‌های سی‌ان‌جی تصریح کرد: تمامی پارک‌ها و شهرک‌های بازی بخش خصوصی استان نیز گواهینامه استاندارد دریافت کرده‌اند.

بهره‌مند با اشاره به تدوین ۱۰۴ عنوان استاندارد ملی و یک عنوان استاندارد بین‌المللی در استان بوشهر در سال گذشته، افزود: علاوه بر این موارد ۱۵۴ استاندارد ملی نیز مورد بازنگری قرار گرفت.

وی با بیان اینکه بوشهر جزء چهار استان اول در زمینه تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی است، ادامه داد: به منظور نظارت بر کیفیت کالاهای تولید داخل بیش از هشت بازرسی و نمونه‌برداری از سطح بازار استان بوشهر در سال گذشته انجام شد.

کد خبر 10339
منبع خبر : خبرگزاری مهر