آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۱۶:۴۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۱ مهر ۱۳۹۷ - ۲۲:۴۱
مهدی بخشی - عبدالحمید صفایی - بهروز خواجه

جلسه مهندس مهدی بخشی با دکتر گراوند استاندار محترم جهت رفع مشکلات مردم جزیره خارگ و پیگیری طرح جامع و تقدیم برنامه های شورای شهر خارگ به استاندار محترم بوشهر

به گزارش خبرگزاری مهار در ابتدای این دیدار جناب آقای مهندس مهدی بخشی،رئیس شورای شهر جزیره ضمن تسلیت ایام ماه صفر و بهره وری هر چه بهتر از برکات،این جلسه را آغاز کرد.
در ادامه مهندس مهدی بخشی با تشکر از جناب دکتر گراوند،استاندار محترم،جهت برگزاری این جلسه برای رفع مشکلات مردم جزیره تشکر و قدردانی کرد.
رئیس شورای شهر در خصوص مشکلات عدیده جهت اجرای طرح جامع و رفع آن برنامه های شورا را به استاندار محترم تقدیم کردند.
مهندس بخشی در ادامه به معضلات آلایندگی جزیره و سهم ناچیز مردم از اعتبارات آلایندگی اشاره کرد و افزود حق مردمی که اثرات نامطلوب صنایع آلاینده را روزانه در زندگی خود تحمل میکنند باید بسیار بیشتر از این مبالغ ناچیز سالیان اخیر باشد و انتظار داریم در کمیته برنامه ریزی استان این موضوع مطرح و مورد توجه جدی قرار گیرد تا شاید از این طریق بتوان با ایجاد مناطق تفریحی و فضای سبز بخشی از اثرات نامطلوب آلاینده ها را جبران نمود. 
مهدی بخشی که اولین جلسه اش را با استاندار بعد از رسیدن به ریاست شورا برگزار می کرد افزود برای سرویس دهی بهتر شهرداری به مردم خوب و محروم جزیره خارگ باید به بررسی افزایش اعتبارات شهرداری پرداخت.
وی همچنین از مشکلات کمبود بودجه به استاندار گزارشاتی ارائه کرد.
در ادامه رئیس شورای شهر برنامه شورا را جهت ایجاد منطقه حفاظت شده خارگو برای نگهداری هرچه بهتر از موجودات و گیاهان نادر جزیره لازم دانست و تاکید داشت که این برنامه،نیاز جزیره و موجودات این زیست بوم می باشد.
استاندار محترم بعد از شنیدن مشکلات و پیشنهادات رئیس شورای شهر جزیره خارگ،ضمن تشکر  از اعضای شورا و شهردار محترم،برای قبول این جلسه قول مساعدت و همکاری لازم را به رئیس شورا داد و افزود که اینگونه جلسات موثر،باید مستمر و ادامه دار باشد.

کد خبر 10343