آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۷:۱۵:۱۸
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۸:۱۲:۵۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ مهر ۱۳۹۷ - ۰۴:۰۲
جانشین دانشگاه ‌امام حسین (ع): پاسخ نظامی ایران به دشمن "کوبنده و شکننده" است

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) گفت: آمریکایی‌ها متوجه شده‌اند پاسخ نظامی از ناحیه انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده و شکننده برای آن‌هاست از این نظر روش مبارزه را عوض کرده‌اند.

سردار حمید اباذری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرستان دشتی اظهار داشت: امروز آمریکایی‌ها روش مبارزه با انقلاب اسلامی را عوض کردند و متوجه شده‌اند رویارویی با انقلاب اسلامی و مردم بزرگ ایران ناشدنی است.

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) بابیان این‌که شهدای خلیج‌فارس شهره مبارزه با استکبار جهانی هستند خاطرنشان کرد: آن روزی که ما دستانمان خالی بود شهدایی مثل نادر مهدوی و هم‌رزمانش ثابت کردند که با دستان خالی در مقابل ابرقدرت‌ها می‌ایستند و آنان را به‌زانو در می‌آورند.

وی با اشاره به اینکه نیروهای مسلح  جمهوری اسلامی در اوج قدرت هستند تصریح کرد: آمریکایی‌ها متوجه شده‌اند پاسخ نظامی از ناحیه انقلاب اسلامی پاسخی کوبنده و شکننده برای آن‌هاست از این نظر روش مبارزه را عوض کرده‌اند.

اباذری خاطرنشان کرد: امریکایی‌ها روش‌های تحریمی، روانی به کار گرفته‌اند که این‌ها هم به بن‌بست می‌کشد زیرا مقاومت ملت بزرگ ایران در 40 سال به ویژه در سال‌های اخیر برای مردم و کسانی که ناظر مقاومت ایران هستند ثابت کرده است که هر دشمنی راه‌حلی دارد.

جانشین دانشگاه افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) تصریح کرد: راه حل دشمنی‌های اقتصادی و تحریم‌های آمریکایی‌ها علیه ملت ایران،  ایستادگی و نگاه به درون است.

وی افزود: آمریکایی‌ها و اروپایی‌ها همیشه با انقلاب اسلامی دشمنی کرده‌اند و امام خامنه‌ای به دولت‌مردان فرمودند که نسبت به غرب مذاکره کنید، نگاهی به غرب نداشته باشید و قطع امید و به درون نگاه کنید.

اباذری تأکید کرد: تحریم‌های به وجود آمده توسط آمریکایی علیه ملت ایران قابل‌حل است و این‌یک وضعیت خطیر برای مملکت که با انسجام، همدلی و همراهی و با مدیریت صحیح از این گذرگاه عبور می‌کنیم.

اباذری با اشاره به این که عده کمی هستند که فریب رسانه‌های بیگانه را می‌خورند، بیان کرد: به مردم توصیه می‌شود که با ایثار، گذشت، صبوری و با درایت و بصیرت مراقبت کنند از حیله‌ها و ترفندهایی که دشمن امروز برای شکستن کمر نظام اسلامی بسته و با الگو از 8 سال دفاع از این گذرگاه هم عبور می‌کنیم.

انتهای پیام/ن

کد خبر 10344
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم