آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۰۳ ۱۴:۱۵:۰۳
امروز : سه شنبه ۰۳ اردیبهشت ۱۳۹۸ - 2019/04/23 - ۱۴:۴۹:۴۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ مهر ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
دانشگاه فرهنگیان بوشهر امسال بیشترین میزان پذیرش دانشجو را دارد

بوشهر - رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر گفت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کار دانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

به گزارش خبرنگار مهر، با حضور معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی و جمعی از مدیران ستادی استانداری بوشهر، جمعی از مدیران کل و روسای دانشگاه های استان بوشهر، رئیس، جمعی از مسئولان و دانشجومعلمان دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر آئین استقبال از دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر برگزار شد.

رئیس دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر صبح سه‌شنبه در این آئین اظهار داشت: امسال بیشترین آمار پذیرش دانشجومعلم را از آغاز کاردانشگاه فرهنگیان به شکل نوین آن در استان بوشهر شاهد بوده و هستیم.

اکبر مولایی گفت: امیدوارم که دوره دانشجویی برای شما فرصتی برای آماده سازی، خودسازی، مهیا شدن برای امر خطیر معلمی و پوشیدن ردای مقدس معلمی و گرفتن انرژی در این مدت برای خدمت رسانی سی ساله باشد.

مولایی بیان داشت: امسال شاهد پذیرش بیش از ۵۰۰ دانشجومعلم جدید در مجموعه دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر هستیم.

وی در ادامه اضافه کرد: با پذیرش دانشجومعلمان جدید آمار دانشجومعلمان دانشگاه به قریب به هزار نفر دانشجو معلم در دوره های پیوسته ما رسیده است.

مولایی تصریح کرد: خیلی خوشبین هستیم که در آینده بتوانیم وظیفه دانشگاه که تامین نیروی انسانی دستگاه آموزش و پرورش است را به نحو احسن انجام دهیم.

وی در پایان خطاب به دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر متذکر شد: با هم هم قسم و همراه می شویم که وظیفه ای را که بر دوش بنده و شماها در کار آمادگی برای تربیت نسل آینده گذاشته اند به نحو احسن در این دوره ۴ ساله فرا بگیریم و آن مسئولیتی را که این جامعه به ما اعتماد کرده و بر دوش شما و بنده گذاشته است، به بهترین شکل ممکن انجام دهیم.

در پایان این مراسم دانشجومعلمان نوورود دانشگاه فرهنگیان استان بوشهر قیام کرده و سوگندنامه دانشجویی را همصدا خوانش کردند و پس از آن از زیر قرآن طی مراسمی ویژه گذشتند.

کد خبر 10528
منبع خبر : خبرگزاری مهر