آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۵۰:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۵ مهر ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۷
60 میلیارد تومان به طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان بوشهری تخصیص یافت

مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) استان بوشهر گفت: از ۲۰۰ میلیارد تومان اعتبارات مصوب و ابلاغی اشتغال‌زایی به کمیته امداد استان بوشهر تاکنون ۶۰ میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، احمد لطفی عصر امروز در آئین معرفی معاون توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان بوشهر اظهار داشت: مهم‌ترین هدف حوزه مشارکت‌های مردمی بهره مندی از ظرفیت خیران و مسئولان در امر کمک به نیازمندان به ویژه در قالب صدقات و خیرات است و اعتماد مردم به این نهاد بهترین سرمایه برای کمیته امداد است.

وی با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های اکرام ایتام، اطعام ایتام، جشن عاطفه‌ها، جشن نیکوکاری، زکات، صدقات و خیرات، مفتاح الجنه، بخشی از اقدامات و فعالیت‌های معاونت توسعه مشارکت‌های مردمی به شمار می‌رود، گفت: اجرای این طرح‌ها تنها با تکیه بر اعتماد مردمی میسر می‌شود و لذا باید با اقدام خالصانه و عمل متواضعانه اعتماد مردم و خیران را تقویت کرد.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر به طرح‌های اشتغال‌زایی پرداخت و افزود: یکی از اولویت‌های این نهاد اجرای طرح‌های اشتغال‌زایی مددجویان است که در این زمینه تسهیلات کم بهره پرداخت می‌شود.

لطفی از پرداخت 60 میلیارد تومان تسهیلات اشتغال‌زایی خبرداد و بیان کرد:از 200 میلیارد تومان اعتبارات مصوب و ابلاغی اشتغال‌زایی به کمیته امداد  استان بوشهر تاکنون 60 میلیارد تومان آن پرداخت شده است.

وی ضمن معرفی عبد الرضا واعظ به عنوان معاون جدید توسعه مشارکت‌های مردمی این نهاد از زحمات رضا یاری منفرد، معاون اسبق توسعه مشارکت‌های مردمی کمیته امداد استان نیز تقدیر کرد.

 انتهای پیام/ن

کد خبر 10676
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم