آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۹ ۱۸:۰۰:۰۶
امروز : یکشنبه ۳۰ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/21 - ۰۲:۳۳:۳۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۰۷
تماشاگران با حمایت از پارس جم سهمیه استان بوشهر را حفظ کنند

بوشهر - سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: تماشاگران با حمایت از پارس جم سهمیه استان بوشهر را حفظ کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهدی تارتار عصر پنجشنبه در نشست خبری پیش از دیدار پارس جنوبی جم مقابل پیکان اظهار داشت: تیم پیکان از ثبات خوبی برخوردار است و بازی مقابل این تیم آسان نیست.

وی با اشاره به اینکه پارس جنوبی جم در خانه مقابل تیم‌های مختلف نتایج خوبی را کسب کرده است، ادامه داد: پیکان طی سه سال احیر با حفظ کادری فنی خود نتایج خوبی گرفته و شاهد وضعیت باثباتی در این تیم هستیم.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم با بیان اینکه مقابل استاد خودم انگیزه خاصی دارم و دنبال کسب سه امتیاز این مسابقه هستیم، تصریح کرد: در صورتی که سه امتیاز این مسابقه را کسب کنیم با تیم پیکان هم امتیاز خواهیم شد.

وی با بیان اینکه پیکان در ضدحملات تیم خطرناکی است، افزود: باید مراقب بازیکنان سرعتی پیکان باشیم و با تمام احترام به تیم پیکان باید تلاش کنیم در نیمه اول کار حریف را تمام کنیم.

تارتار با بیان اینکه برای رسیدن به بالای جدول انگیزه زیادی داریم، خاطرنشان کرد: امیدواریم داوران ما را یک تیم بدون انگیزه نبینند و حق ما را بدهند و حق دیگران را نمی‌خواهیم.

وی خواستار حضور گسترده هواداران پارس جنوبی جم در ورزشگاه شد و افزود: به حمایت هوادارانمان نیاز داریم و امیدواریم آنها شرایط را درک کنند و اجازه ندهند این سرمایه استان از دست برود.

کد خبر 12562
منبع خبر : خبرگزاری مهر