آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۱۴:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۰۳
بازیکنان ما سرما خورده بودند/نمی‌توانیم بازیکن غیر سرباز جذب کنیم

گرگان – سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی تهران گفت: بازیکنان سرباز ما در یک آسایشگاه مستقر هستند و همگی دچار سرما خوردگی شدند.

به گزارش خبرنگار مهر، احمد مازیستان شامگاه جمعه پس از شکست نیروی زمینی مقابل شهرداری گرگان در هفته سوم لیگ برتر بسکتبال در گفتگو با خبرنگاران، اظهار کرد: شاید کمتر کسی از ما انتظار رقابتی نزذیک مقابل شهرداری گرگان را داشت اما ایمان داشتیم که می‌توانیم بازی خوبی به نمایش بگذاریم.

وی افزود: تیم ما بسیار دیر تشکیل شد و فقط دو هفته تمرین کردیم و برای بهتر شدن نیاز به زمان بیشتری داریم.

مازیستان با بیان اینکه بازیکنان ما سرما خورده بودند، گفت: بازیکنان سرباز ما در یک آسایشگاه مستقر هستند و همگی دچار سرما خوردگی شدند که این اتفاق کار ما را سخت‌تر کرد.

وی ادامه داد: فاصله بازیکنان اصلی و نیمکت نشین ما زیاد است و سعی ما این بوده تا این فاصله را کمتر کنیم.

سرمربی تیم بسکتبال نیروی زمینی در پاسخ به این سوال که آیا تمام بازیکنان نیروی زمینی سرباز هستند یا خیر، اظهار کرد: فقط در پست گارد راس سه بازیکن جوان به خدمت گرفتیم که هر سه بازیکن ۱۸ ساله هستند.

مازیستان در خصوص عملکرد موفق بازیکنانش در پرتاب‌های سه امتیازی گفت: خوشبختانه بازیکنان شوتیست زیادی داریم و اگر شوت‌های پیام کیانی گل می‌شد بازی نزدیک‌تری را می‌دیدیم.

وی تصریح کرد: هفته به هفته بهتر خواهیم شد اما ما نمی‌توانیم بازیکن بگیریم و فقط باید از سربازها استفاده کنیم و دیگر تیم‌ها در نیم فصل دوم با جذب بازیکن خارجی قدرتمندتر خواهند شد.

مازیستان افزود: تنها راه ما این است که با همین ظرفیت روی کارهای دفاعی و هجومی تمرکز کنیم و آن را ارتقا دهیم.

وی در خصوص عملکرد داوری این دیدار گفت: تیم داوری هیچ مشکلی نداشت و قضاوت خوبی را شاهد بودیم.

مازیستان در خصوص حضور تماشاگران گرگانی در سالن خاطرنشان کرد: تماشاگران به بازی شور و هیجان می‌دهند و همه دوست دارند در این جو بازی کنند زیرا زیبایی‌های بسکتبال به حضور تماشاگران است.

وی با اشاره به دیدار بعدی تیمش مقابل پالایش نفت آبادان گفت: مقابل هیچ تیمی از پیش باخته نیستیم و امیدوارم بازی خوبی مقابل تیم قدرتمند پالایش نفت آبادان به نمایش بگذاریم.

لازم به ذکر است؛ در هفته سوم رقابت‌های لیگ برتر بسکتبال باشگاه‌های کشور بعدازظهر جمعه تیم‌های شهرداری گرگان و نیروی زمینی تهران در گرگان به مصاف هم رفتند که این دیدار با برتری ۶۸ بر ۶۱ شهرداری گرگان همراه بود.

کد خبر 12649
منبع خبر : خبرگزاری مهر