آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۲۹ ۱۸:۳۰:۰۴
امروز : پنجشنبه ۲۹ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/18 - ۲۱:۰۰:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۷
منابع طبیعی به توسعه صنعت گردشگری استان بوشهر کمک کند

بوشهر - معاون امور عمرانی استاندار بوشهر گفت: منابع طبیعی استان بوشهر به توسعه صنعت گردشگری کمک کند.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ستوده عصر جمعه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر ضمن قدردانی از اقدامات انجام شده منابع طبیعی و آبخیزداری در چند سال اخیر خاطرنشان کرد: منابع طبیعی استان می تواند در کنار دیگر فعالیت های خود به صنعت گردشگری استان نیز کمک کند.

وی افزود: علیرغم اینکه استان بوشهر در حوزه‌های مختلف صاحب پتانسیل و ظرفیت‌های عظیمی است و یک استان انرژی‌خیز و ثروتمند محسوب می‌شود، همچنان محرومیت‌هایی در برخی حوزه‌ها وجود دارد که همه مسئولان باید به دنبال حل مشکلات مردم باشند.

ستوده ادامه داد: مردم استان شایسته بهترین امکانات هستند و انتظار داریم تلاش‌ها و زحمات دکتر مهاجری همچنان ادامه پیدا کند و سازمان جنگل‌ها با حمایت خود از مدیرکل جدید این مجموعه منشاء خدمات ارزنده بیشتری در استان بوشهر باشند.

معاون امور عمرانی استاندار بوشهر خاطرنشان کرد: رویکرد چند سال گذشته منابع طبیعی استان یک رویکرد علمی بوده است و در بخش های مختلف پروژه های زیادی به اجرا درآمده است.

در این آیین طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، غلامرضا منتظری به‌عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان انتصاب و از زحمات سهیل مهاجری در طول دوران خدمت قدردانی بعمل آمد.

منتظری متولد ۱۳۴۵ شهرستان دیر و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است. وی سابقه زیادی در جهاد کشاورزی استان دارد و مدتی نیز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان‌های دیر و دشتی بوده است. منتظری از سال ۸۵ تا کنون نیز معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بوده است.

کد خبر 12654
منبع خبر : خبرگزاری مهر