آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۱:۰۰:۰۵
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۱:۰۰:۲۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۷
اختصاص ۲۰۰۰ میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی به سازمان جنگل‌ها

بوشهر - معاون امور جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور گفت: به دستور مقام معظم رهبری دو هزار میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی به این سازمان اختصاص داده شده است.

به گزارش خبرنگار مهر، عباسعلی نوبخت عصر جمعه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر، همدلی و همراهی مدیر فعلی و سابق منابع طبیعی استان را بسیار ستودنی دانست و تصریح کرد: تغییرات در سطوح مدیریتی در هر سازمانی امری طبیعی و عادی است.

وی دکتر مهاجری را فردی علمی و شناخته شده در سطح سازمان جنگل‌ها دانست و اضافه کرد: بدون شک مدیریت جدید منابع طبیعی استان بوشهر نیز با استفاده از تجربه و ظرفیت های علمی که دارد می تواند اقدامات مهمی را در این استان دنبال کند.

معاون امور جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور با اشاره به اهمیت آبخیزداری و فعایت های منابع طبیعی گفت: به دستور مقام معظم رهبری دو هزار میلیارد ریال از صندوق توسعه ملی به این سازمان اختصاص داده شده است.

وی افزود: استان‌ها باید خیلی مراقب پوشش گیاهی خود باشند و ضمن همکاری با سرمایه‌گذاران و بخش خصوصی، نظر فنی و دقیق کارشناسان منابع طبیعی در واگذاری اراضی ملی به صنایع بسیار حائز اهمیت است.

در این آیین طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل‌ها، مراتع و آبخیزداری کشور، غلامرضا منتظری به‌عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان انتصاب و از زحمات سهیل مهاجری در طول دوران خدمت قدردانی بعمل آمد.

منتظری متولد ۱۳۴۵ شهرستان دیر و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است. وی سابقه زیادی در جهاد کشاورزی استان دارد و مدتی نیز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان‌های دیر و دشتی بوده است. منتظری از سال ۸۵ تا کنون نیز معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بوده است.

کد خبر 12657
منبع خبر : خبرگزاری مهر