آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۴۹:۰۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۰:۴۷
ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر

بوشهر - رئیس جهاد کشاورزی استان بوشهر بر ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان بوشهر تاکید کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، محمد تقی منوچهری عصر جمعه در مراسم تودیع و معارفه سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر با اشاره به تلاش های صورت گرفته در منابع طبیعی و آبخیزداری استان بوشهر بر ضرورت تسریع در اجرای طرح کاداستر اراضی در استان تاکید کرد.

وی گفت: خوشبختانه اعتبارات خوبی در بخش آبخیزداری استان تخصیص پیدا کرده و در برخی شهرستان ها مانند جم پروژه های خوبی اجرا شده که انشالله شاهد ادامه این روند توسط مدیریت جدید منابع طبیعی استان خواهیم بود.

منوچهری تصریح کرد:جهاد کشاورزی استان یک مجموعه گسترده ای است که منابع طبیعی و آبخیزداری یکی از مهم ترین آنها محسوب میشود و در سالهای گذشته برنامه های تخصصی وفنی زیادی در این مجموعه دنبال شده است.

گفتنی است در این آیین طی حکمی از سوی رئیس سازمان جنگل ها، مراتع و آبخیزداری کشور، غلامرضا منتظری به‌عنوان سرپرست منابع طبیعی و آبخیزداری استان انتصاب و از زحمات سهیل مهاجری در طول دوران خدمت قدردانی بعمل آمد.

منتظری متولد ۱۳۴۵ شهرستان دیر و دارای تحصیلات کارشناسی ارشد در حوزه منابع طبیعی و آبخیزداری است.

وی سابقه زیادی در جهاد کشاورزی استان دارد و مدتی نیز مدیر جهاد کشاورزی شهرستان های دیر و دشتی بوده است. منتظری از سال ۸۵ تاکنون نیز معاون توسعه مدیریت و منابع  سازمان جهاد کشاورزی استان بوشهر بوده است.

کد خبر 12658
منبع خبر : خبرگزاری مهر