آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۰۰:۵۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۰
تشریح جزئیات کشف مواد منفجره در پیاده‌روی ولایت در دشتستان

بوشهر - فرمانده انتظامی استان بوشهر، جزئیات کشف مواد منفجره در پیاده‌روی ولایت در دشتستان را تشریح کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، سردار خلیل واعظی صبح شنبه در جمع خبرنگاران با تشریح جزئیات کشف مواد منفجره در پیاده روی دشتستان اظهار داشت: متاسفانه اطلاع رسانی غیر ضروری و شتاب‌زده بعضی از سایت‌های خبری بدون توجه به اهمیت و حساسیت اقدامات امنیتی کار پلیس را مشکل‌تر کرده است.

وی با اشاره به اصل حادثه و چگونگی کشف بسته انفجاری به وسیله پلیس بیان کرد: در ساعات اولیه پیاده‌روی تیم متخصص چک و خنثی‌سازی پلیس حین پاکسازی مسیر پیاده روی ولایت بسته‌ای مشکوک کشف کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه بسته کشف شده حاوی مواد منفجره با قدرت شدید انفجاری بود که به چند روش قابلیت انفجار داشت خاطرنشان کرد: نیروهای پلیس با مسدود کردن مسیر در کم‌ترین زمان ممکن بسته انفجاری را خنثی کردند.

وی از آغاز اقدامات تخصصی پلیس امنیت عمومی در راستای شناسایی عاملان این حادثه در همان ساعات اولیه خبر داد و اظهار داشت: پلیس در حال بررسی فرضیه‌های مختلفی در این رابطه است که به محض حصول نتیجه، به مردم شریف و متدین استان اطلاع‌رسانی خواهد شد.

فرمانداه انتظامی استان بوشهر از همکاری و صبوری مردم فهیم و ولایی استان، شهرستان دشتستان، بسیاری از رسانه‌ها و علی الخصوص دوستاران و محبان ثامن الحجج شرکت کننده در پیاده‌روی عظیم ولایت در خصوص تاخیر در اطلاع‌رسانی این حادثه گفت: در انجام ماموریت‌های امنیتی همیشه ارجحیت با اطلاع‌رسانی نیست، در بعضی مواقع اطلاع‌رسانی شتاب‌زده مانع از پیشرفت ماموریت خواهد شد و همچنین کشف، شناسایی و دستگیری را با کندی مواجه خواهد کرد.

کد خبر 12669
منبع خبر : خبرگزاری مهر