آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۵۸:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات فدراسیون قایقرانی نگرفته‌ام

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران گفت: در این مدت خانواده قایقرانی لطف زیادی به بنده داشتند و تماس های زیادی با من گرفته اند اما هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات این فدراسیون نگرفته ام.

رضا گل محمدی در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص بحث ثبت نامش در اننتخابات فدراسیون قایقرانی گفت: من هم این موضوع را از طریق خبرگزاری ها شنیدم. من ۱۴ سال عضو هیات رئیسه فدراسیون قایقرانی بودم و خودم نیز از قایقرانان قدیمی هستم.

وی ادامه داد: سالها ریاست اسکی روی آب را عهده دار بودم و تجربه نمایندگی ایران در مجامع جهانی را نیز دارم. در واقع من با افتخار جزو خانواده قایقرانی کشور هستم. حالا که بحث انتخابات راه افتاده است از طرف خانواده محترم این رشته تماس های زیادی با من گرفته شده است. تایید می کنم که صحبت های زیادی با من شده ولی من تا این لحظه هیچ تصمیمی برای شرکت در انتخابات نگرفته ام.

وی افزود: در حال حاضر تمام تمرکز من روی اداره کل ورزش و جوانان استان تهران است. هنوز تصمیمی برای شرکت در انتخابات نگرفته ام ضمن اینکه برای این موضوع باید تمام جوانب کار سنجیده شود. با توجه به اینکه من مدیر کل پایتخت و یکی از مهمترین استان های کشور هستم اگر قصدی برای شرکت در انتخابات بگیرم قبل از آن حتما باید نظر موافق مسئولان مافوق و وزیر محترم ورزش و جوانان را برای شرکت در چنین انتخاباتی اخذ کنم.

گل محمدی در پاسخ به این سوال که شنیده می شود مدت زیادی تا بازنشستگی شما باقی نمانده است گفت: من دو سال و شش ماه دیگر تا بازنشستگی فاصله دارم و این موضوع مشکلی ایجاد  نمی کند.

کد خبر 12680
منبع خبر : خبرگزاری مهر