آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۵۴:۳۱
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۲
رشد قابل توجه جذب سوادآموزان دوره انتقال در استان بوشهر

بوشهر - معاون سوادآموزی اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر گفت: عملکرد جذب سوادآموزی در سال جاری در دوره انتقال بیش از ۱۰۱ درصد بوده است.

به گزارش خبرنگار مهر، غلامرضا دانش‌فر صبح شنبه در جمع خبرنگاران با قدردانی از تلاش‌ها و فعالیت‌های صورت گرفته در زمینه جذب بیشتر افراد محروم از سواد در استان، اظهار داشت: در سال تحصیلی جاری با عملکرد بیش از صد درصدی در بحث جذب سوادآموزی در دوره انتقال رشد قابل قبولی داشته‌ایم.

معاون سوادآموزی استان بوشهر به تفاوت آمار تحت پوشش سواد آموزی دوره انتقال در نقاط مختلف استان پرداخت و افزود:سعدآباد، بردخون، دلوار و جم بترتیب دارای بیشترین درصد در فعالیت جذب سوادآموزان دوره انتقال بوده اند.

وی با ذکر این نکته که روند رو به رشد جذب افراد بی سواد  در دوره سواد آموزی در استان بوشهر نیز رضایت بخش است ادامه داد: تمام توان و تلاش ما بر این است تا افراد بی سواد بیشتری  در دوره سوادآموزی در استان تحت پوشش قرار گیرند.

دانش‌فر با اشاره به عملکرد مثبت در زمینه تحت پوشش قرار دادن افراد در دوره انتقال، گفت: اولویت اصلی ما همچنان جذب افراد محروم از سواد در دوره سوادآموزی است و باید در این زمینه در مناطق و شهرستان های استان تلاش بیشتری گیرد.

وی خاطرنشان کرد: امیدواریم با همکاری بیشتر دستگاه های دیگر اجرایی در استان بوشهر و نیز با اجرای طرح‌های مختلف سوادآموزی شاهد کاهش قابل توجه معضل بی‌سوادی در جامعه باشیم.

کد خبر 12683
منبع خبر : خبرگزاری مهر