آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۱:۱۵:۱۴
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۱:۳۳:۱۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
پیکان بی اشتباه بازی کرد و برنده شد/ نیاز به بردن تیم اراک داریم

سرمربی تیم والیبال خاتم اردکان پس از شکست مقابل تیم پیکان گفت: پر اشتباه بازی کردیم و دیروز روز استثنایی برای پیکان بود.

محمد سالک در گفتگو با خبرنگار مهر درباره شکست مقابل تیم پیکان در هفته ششم رقابت‌های لیگ برتر والیبال گفت: تیم پیکان یکی از روزهای بدون اشتباه و استثنایی خود را تجربه کرد و بسیار خوب بازی کرد. بازیکنانم بد نبودند اما روز ما نبود و کمی پراشتباه بازی کردیم. امیدوارم با برنامه ریزی‌های صورت گرفته در هفته‌های آینده این شکست‌ها را جبران کنیم.

سرمربی خاتم اردکان در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه کسب ۲ شکست و ۴ پیروزی تا پایان هفته ششم را چطور ارزیابی می‌کند؟ گفت: مسلما تا پایان فصل بسیار زیاد شاهد شکست تیم‌ها باشیم چرا که بازیکان در سایر تیم‌ها تقسیم شده‌اند و اکثر تیم‌ها بازیکنان خوبی در اختیار دارند. سایپا، پیکان، شهرداری گنبد، شهرداری ورامین و فولاد سیرجان از تیم‌های پر مهره هستند و بازیکنان بزرگی دارند.

او در ادامه افزود: شرایط تغییر کرده و دیگر تیمی با کسب دو شکست نمی‌تواند به عنوان اول، دوم و یا سومی برسد. احتمالا تا پایان فصل شاهد باخت‌های بسیاری هستیم. باید سعی کنیم تا با کم‌ترین شکست به جمع چهار تیم راه پیدا کنیم.

سالک درباره بازی هفته آینده مقابل تیم شهروند اراک گفت: اراک تیم خوب و جنگنده‌ای است و نشان داده در خانه بسیار خوب بازی می‌کنند. این تیم را آنالیز خواهیم کرد و برای کسب برد راهی اراک می‌شویم. برای اینکه در بین مدعیان باقی بمانیم به برد مقابل شهروند اراک نیاز داریم.

کد خبر 12701
منبع خبر : خبرگزاری مهر