آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۳ ۱۸:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۰۸:۰۶:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
2 پلاژ در شهر بوشهر با امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی می‌شود

معاون اجرایی شهردار بوشهربا تاکید بر توجه به تحقق مطالبات مردم گفت: یکی از ظرفیت‌‌های مهم شهر ساحلی بوشهر گردشگری است که در این راستا ۲ پلاژ در شهر بوشهربا امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری محار از بوشهر، وحید واعظی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با اشاره به تداوم بارندگی  در این شهر اظهار داشت: بارش رحمت الهی سبب خوشحالی مردم و طراوت و شادابی در بوشهر شده که این مهم تا اواسط هفته جاری ادامه دارد.

وی، با تاکید بر جلوگیری از بروز مشکلات در هنگام بارندگی برای مردم افزود: برای حل مشکلات در هنگام آبگرفتگی معابر و میدان‌های شهر ستاد مدیریت بحران شهرداری بوشهر تشکیل شده که در این راستا تمام ماشین‌الات و نیروهای خدماتی و امدادی بکارگیری می‌شود.

 معاون اجرایی شهردار بوشهر با اشاره به نقش مهم کانال دفع آبهای سطحی در هنگام بارندگی خاطر نشان کرد: در این راستا مطالعات فنی برای دفع آبهای سطحی انجام و نقشه راه رفع نقاط حادثه خیز تدوین شده است.

واعظی از تشکیل کارگروه‌های تخصصی در شهرداری برای مقابله با مشکلات خبر داد و تصریح کرد: کارگروه ایمنی، سیلاب‌های شهری، اطلاع رسانی، ساماندهی تابلوهای راهنمایی و رانندگی و بافت تاریخی بوشهر تشکیل شده است.

وی، با اشاره به آماده باش بودن نیروهای عملیاتی در هنگام بارندگی گفت: 5 اکیپ لایروب، تیم‌های تنظیف محیط شهری، و نیروهای عملیاتی خدماتی در هنگام بارندگی در سطح شهر خدمات رسانی می‌کنند.

 معاون اجرایی شهردار بوشهر با اشاره به ارتفاع کم کانال‌های دفع آبهای سطحی گفت: این اختلاف کم، دفع آبهای سطحی را با مشکل مواجه کرده که این مشکلات در هنگام مد دریا افزایش می‌یابد.

واعظی بازبافت زباله و پسماند شهری، تجهیز بخش خدمات شهری به ماشین‌الات مورد نیاز را از اعم برنامه‌ها دانست و خاطر نشان کرد:  ساماندهی سرویس‌های بهداشتی و توسعه زیرساخت‌های گردشگری از دیگر برنامه‌های شهرداری بوشهر است.

وی، با تاکید بر توجه به تحقق مطالبات مردم گفت: یکی از ظرفیت‌‌های مهم شهر ساحلی بوشهر گردشگری است که در این راستا 2 پلاژ در شهر بوشهربا امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی می‌شود.

معاون اجرایی شهردار بوشهر از فعال شدن کارگاه چرخ فلک بوشهر خبرداد و بیان کرد:پیمانکار این چرخ و فلک مجددا فعالیت خود را آغاز کرده است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 12711
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم