آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۵۱:۴۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۰۱
دولت نگاه ویژه ای به عشایر دارد/بخش صنایع دستی عشایر تقویت می شود

دشتی- فرماندار دشتی گفت: دولت اقدامات ارزشمندی به جامعه عشایری شهرستان انجام داده که می طلبد این خدمات به نحو مطلوب انعکاس داده شود.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری ظهر شنبه در جلسه شورای عشایری شهرستان دشتی اظهار داشت: دولت تدبیر وامید علی رغم همه مشکلات خدمات خوبی به جامعه عشایر شهرستان داده هر چند تا نقطه مطلوب فاصله است ولی تلاش داریم این فاصله ها به حداقل برسد.

وی افزود: دولت در حوزه های بهداشت، آموزش، دام و طیور، کشاورزی و آب خدمات خوبی انجام داده که می طلبد این خدمات به نحو مطلوب انعکاس داده شده است.

نادری تصریح کرد: با توجه به شرایط کنونی کشور ضرورت دارد همه در کنار هم باشند و از ظرفیت هایی که در کشور وجود دارد به نحو مطلوب استفاده شود.

وی با بیان اینکه عشایر نقش مهمی در تامین گوشت قرمز دارند، گفت: عشایر در حوزه صنایع دستی از توانمندی خوبی برخوردار هستند که ضرورت دارد اهتمام جدی به آموزش در این بخش صورت بگیرد تا شاهد توسعه آن باشیم.

فرماندار دشتی اضافه کرد: امروز هر کس قصد خدمت به کشور دارد باید در حوزه اقتصادی تلاش کند و در همین راستا نیز دولت تسهیلات خوبی پرداخت می کند.

وی بیان کرد: امسال از محل اعتبارات تملک دارایی‌ها چهار میلیارد ریال برای بخش عشایری شهرستان مصوب شده که انتظار داریم از محل اعتبارات ملی این شهرستان مورد توجه جدی قرار بگیرد.

کد خبر 12736
منبع خبر : خبرگزاری مهر