آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۰:۳۰:۰۸
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۰:۵۹:۰۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۳۹
اجرای همزمان ۸۵ پروژه حوزه سلامت در استان بوشهر

بوشهر - رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر از اجرای همزمان ۸۵ پروژه حوزه سلامت استان بوشهر خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مهرداد ستوده عصر شنبه در نشست با معاون استاندار بوشهر اظهار داشت: هم اکنون ۸۵ پروژه با ارزش ۲۴۰ میلیارد تومان در حوزه سلامت در استان در دست اجراست که تکمیل این پروژه ها، تحولی اساسی در حوزه سلامت و درمان ایجاد می کند.

سعید کشمیری افزود: تکمیل پروژه های در دست اجرا در حوزه سلامت و درمان مهمترین اولویت دانشگاه در حوزه عمرانی است و از مدیریت ارشد استان انتظار داریم همانند گذشته نگاه ویژه ای به این حوزه داشته باشند.

وی یادآور شد: اورژانس هسته‌ای با مساحت هشت هزار متر مربع، دانشکده پزشکی و دندانپزشکی با مساحت ۱۹ هزار متر مربع و بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی برازجان از مهم ترین پروژه های در دست اجراست.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان بوشهر ابراز داشت: بیمارستان ۱۶۰ تختخوابی بوشهر در جوار بیمارستان شهدای خلیج فارس با مساحت ۱۷ هزار متر مربع، توسعه بیمارستان اهرم از ۱۸ تختخواب به ۴۲ تختخواب، کلینیک ویژه بوشهر با مشارکت بخش خصوصی و کلینیک بیماری های خاص از محل اعتبارات سفر رهبری به استان نیز از دیگر پروژه های شاخص حوزه سلامت است.

کشمیری اضافه کرد: در نیمه دوم امسال ۴۰ پروژه با ارزش ریالی ۹۴۰ میلیارد ریال در استان به بهره برداری می رسند و مردم می توانند از این خدمات بهره ببرند.

وی گفت: از همه توان و ظرفیت موجود برای تکمیل پروژه های نیمه تمام حوزه سلامت استان بهره می بریم و هیچ فرصتی را هدر نخواهیم داد.

در این نشست مقرر شد دفتر فنی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر هر دو هفته یکبار گزارش کنترل و پیشرفت پروژه ها را به دفتر فنی استانداری بوشهر اعلام کند.

کد خبر 12747
منبع خبر : خبرگزاری مهر