آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۱:۰۰:۰۵
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۱:۰۶:۰۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۹:۵۱
هامون درفشی پور روی سکوی سوم جهان/ تعداد مدال‌های ایران به ۵ رسید

کاراته کای وزن ۶۷ کیلوگرم تیم ملی کشورمان در اولین حضور جهانی خود به نشان برنز دست یافت.

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه این رقابتها که در مادرید جریان دارد، هامون درفشی پور در وزن ۶۷- کیلوگرم در مبارزه رده بندی به مصاف «رائول کوئروا» از اسپانیا رفت و با کسب پیروزی ۶ بز ۳ به نشان برنز دست پیدا کرد. 

وی بعد از یک دور استراحت، کار خود را با برتریمقابل «ریان اونیل» از کانادا آغاز کرد و سپس «آلبرتو گالوز» از پاناما، «دیوید کوهن» از آلمان و «رافیض حسنوف» از آذربایجان را از پیش رو برداشت. در فشی پور در مبارزه نیمه نهایی برابر «استوین داکوستا» از فرانسه نتیجه را واگذار کرد و بهدیدار رده بندی رفت.

برای تیم ملی کاراته ایران تا کنون بهمن عسگری یک نشان طلا، سجاد گنج زاده یک نشان نقره، ذبیح الله پورشیب، سارا بهمنیار و هامون درفشی پور سه نشان برنز کسب کرده اند. 

تیم کاتای بانوان (شادی جعفری زاده، نجمه قاضی زاده و الناز تقی پور ) فاطمه صادقی و ابوالفضل شهرجردی در کاتای تیمی و انفرادی، حمیده عباسعلی، پگاه زنگنه، فاطمه چالاکی، امیر مهدیزاده و رزیتا علیپور هم در کومیته انفرادی از دور مسابقات حذف شده اند. 

این دوره از مسابقات سه شنبه ۱۵ آبان ماه با حضور ۱۱۱۷ کاراته کا از ۱۴۰ کشور به میزبانی اسپانیا در سالن «ویزینک» شهر مادرید آغاز شده، عصر فردا یکشنبه ۲۰ آبان ماه به پایان می رسد.

کد خبر 12754
منبع خبر : خبرگزاری مهر