آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۱/۳۱ ۲۱:۰۰:۰۵
امروز : شنبه ۳۱ فروردین ۱۳۹۸ - 2019/04/20 - ۲۱:۰۶:۱۹
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۰۲
بعد از گل اول تراکتورسازی احساسی شدیم/ می‌توانستم هنوز بازی کنم

مربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه این تیم بعد از دریافت گل تساوی از تراکتورسازی احساساتی بازی کرد، گفت: صحبت کردن از مشکلات تیم در رسانه‌ها درست نیست.

مهدی رجب زاده در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به شکست سنگین تیم ذوب آهن مقابل تراکتورسازی در لیگ برتر گفت: در نیمه اول خوب بودیم و بازی را در کنترل داشتیم. حتی بعد از گل اول هم می توانستیم باز هم به گل برسیم. اما در نیمه دوم تراکتورسازی تغییراتی در تیمش داد و توانست گل تساوی را بزند. بعد از آن، جو ورزشگاه روی تیم تاثیر گذاشت و تیم ما احساسی بازی کرد. برای همین گل دوم را هم دریافت کردیم. از آنجا بود که بازی از دستمان در رفت چون بازیکنان می خواستند نتیجه را جبران کنند و بی محابا حمله می کردند. اشتباهات فردی هم بالا رفت و نتوانستیم تیم را جمع و جور کنیم.

وی در پاسخ به این سئوال که مشکل اصلی ذوب آهن در این فصل چیست و اینکه گفته می شود در تیم همدلی وجود ندارد؟ تاکید کرد: هر تیمی ممکن است وارد بحران شود. صحبت کردن از این مشکلات در رسانه ها درست نیست و بهتر است در خود باشگاه و مجموعه حل شود. دامن زدن به این مسائل بیشترین لطمه را به تیم می زند و اثرات منفی بر جای می گذارد. پس بهتر است هرچه هست در خود مجموعه حل شود.

مربی تیم فوتبال ذوب آهن درباره مشکل گلزنی این تیم یادآور شد: تمام تیم ها در همه جای دنیا این مشکلات را دارند که قابل رفع است. مثلا منچستر یونایتد یا تیم های بزرگتر هم در مقاطعی با بازیکنان بزرگ دچار مشکل شده اند. این مشکل در هر جایی رخ می دهد. مهم این است که تیم الان زود جمع و جور و معایب رفع شود. اگر ضعفی هم هست در تمرینات باید برطرف کنیم. گاهی با یک باخت همه چیز خراب و با یک برد همه چیز درست می شود. باید تیم را جمع و جور کنیم و شروعی خوب داشته باشیم.

رجب زاده در خصوص اینکه آیا او همه اعتقاد دارد کادر فنی ذوب آهن نیاز به زمان بیشتری دارد تا بازیکنان با برنامه های امید نمازی هماهنگ شوند؟ تاکید کرد: کادر فنی دارد کارش را انجام می دهد. من سالها در تیم ذوب آهن بوده ام و خیلی چیزها را دیده ام. این مسائل مربوط به تصمیم گیری های کلان است و صحبت کردن من می تواند تبعات داشته باشد. باشگاه و کارخانه ذوب آهن دنبال تفکری است که تیم را به شرایط خوب برگرداند. آنها هرچه که به ذهنشان برسد و هر کاری که از دستشان بر بیاید، انجام می دهند. بارها دیده ایم سعید آذری از مربی تیم حمایت کرده و تیم درست شده است. بعضی اوقات هم تا یک جایی از مربی حمایت شده و نفر جدیدی آمده است و سپس کار درست شده است. این چیزی نیست که من بگویم خوب است یا بد. ضمن اینکه خودم عضوی از کادر فنی هستم و صحبت کردن درباره چنین موضوعی درست نیست. فقط امیدوارم تیم ذوب آهن به روزهای خوبش برگردد.

بازیکن پیشین ذوب آهن که این فصل به کادر فنی این تیم اضافه شده است در پاسخ به این سئوال که آیا از خداحافظی از دنیای بازیگری پشیمان نیست؟ به خبرنگار مهر گفت: بعضی اوقات خیلی به این موضوع فکر می کنم که ای کاش می توانستم بازی کنم. وقتی فوتبال ایران را از بیرون می بینم به این نتیجه می رسم که می توانستم هنوز بازی کنم. بعضی مسابقات را نگاه می کنم و می گویم ای کاش مانده بودم و بازی می کردم. به هر حال این تصمیمی است که گرفتم. هر فوتبالیستی دوست دارد تا ابد بازی کند. من هم دوست داشتم بمانم و تا ابد بازی کنم اما وقتی همه چیز را کنار هم می گذارم، منطق می گوید باید خداحافظی می کردم.

کد خبر 12782
منبع خبر : خبرگزاری مهر