آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۳۳:۱۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
دروازه‌بان بارسلونا و تردد با مترو در شهر

اخلاق دروازه‎بان بارسلونا نسبت به دیگر فوتبالیست‎ها متفاوت است و توجه زیادی به سبک زندگی‏‌اش ندارد. او برای تردد هم از مترو به جای خودروهای گران‎قیمت استفاده می‎کند.

به گزارش خبرگزاری مهر، دنیای بازیکنان فوتبال دنیایی تجملی است که توجه بیشتر هواداران را به خود جلب می‌کند. این موضوع در فوتبالیست‌های خارجی بیشتر هم دیده می‌شود. بارها دیده شده که بازیکنان، حتی بازیکنان تیم‌های معمولی ۵ لیگ معتبر اروپا، فاصله منزل تا زمین تمرین را با خودروهای لوکس طی می‌کنند، خانه‌ها و وسایل خانه‌هایشان بی‌نظیر و گران‌قیمت است و عکس‌های مربوط به تعطیلات رویایی‌شان خیلی زود در رسانه‌ها منتشر می‌شود و بیننده زیادی هم پیدا می‌کند. همچنین بیشتر این بازیکنان دوست ندارند در انظار عمومی ظاهر شوند و این موضوع که هواداران بخواهند دورشان برای گرفتن عکس و امضا جمع شوند برایشان خوشایند نیست.

مارک آندر تراشتگن، دروازه‌بان آلمانی تیم فوتبال بارسلونا اما این‌چنین نیست و شاید بتوان گفت در نوع خود بی‌نظیر است. او را می‌توان اولین بازیکن معاصر دانست که این قوانین را زیر پا گذاشته است. تراشتگن از حضور یافتن در بین هواداران ترسی ندارد و عجیب‌تر این که در شهر بارسلونا کمتر کسی او را در سطح شهر دیده، چون با مترو تردد می‌کند!

او بعد از این که با بارسلونا قرارداد امضا کرد سریعا خانه‌ای در منطقه گراسیا شهر بارسلونا خرید و مانند دیگر بازیکنان در انتخاب خانه و محله حساسیت زیادی نداشت. گراسیا محله ضعیفی در بارسلونا نیست، اما جزو بهترین مناطق این شهر برای زندگی هم نیست.   

کد خبر 12809
منبع خبر : خبرگزاری مهر