آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۵۶:۰۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۴ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۸
بوشهر| 20 میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های ورزشی جم تخصیص یافت

فرماندار جم با اشاره به نقش مهم ورزش در کاهش آسیب‌های اجتماعی بر تکمیل پروژه‌های نیمه تمام ورزشی تاکید کرد و گفت: با وجود محدودیت‌های اعتباری، امسال ۲۰ میلیارد ریال برای اجرای پروژه‌های ورزشی جم تخصیص یافت.

به گزارش خبرنگار تسنیم از جم، محمد حسینی  صبح امروز در آیین تجلیل از مربیان پایه باشگاه فرهنگی ورزشی پارس جنوبی، ورزش را مایه افزایش نشاط و امید در قشر جوان دانست و اظهار داشت: هم‌اکنون 13 هزار ورزشکار سازمان‌یافته در شهرستان جم به فعالیت ورزشی مشغول هستند که به‌نسبت جمعیت شهرستان آمار بسیار خوبی در سطح کشور محسوب می‌شود.

فرماندار جم با مهم برشمردن نقش ورزش در جامعه امروزی، خاطرنشان کرد: ورزش نقش بسیار مهمی در کاهش آسیب‌های اجتماعی دارد که باید از آن به‌عنوان فرصتی برای بالندگی و سلامت جامعه بهره برد.

وی با اشاره به اقدامات دولت تدبیر و امید طی 6 سال گذشته در توسعه زیرساخت‌های ورزشی در جم گفت: در 6 سال اخیر، 40 زمین چمن مصنوعی در شهرستان جم برای تسهیل دسترسی جوانان به فضای ورزشی مناسب اجرایی شده یا در دست اجراست.

حسینی افزود: یکی از اقدامات مهم انجام‌شده در توسعه ورزش فوتبال، آغاز عملیات اجرایی زمین چمن مصنوعی در روستای بهارستان است که با وجود محدودیت‌های اعتباری اجرایی شده و امیدواریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن شاهد تکمیل آن باشیم.

فرماندار جم با تاکید بر تکمیل طرح‌های ورزشی نیمه تمام اظهار داشت: هم‌اکنون 15 سالن چندمنظوره ورزشی در شهرستان میزبان ورزشکاران شهرستان است و 5 سالن چندمنظوره نیز در دست اجراست.

وی با بیان اینکه در شرایط مالی سخت دولت در توزیع اعتبارات امسال، 2 میلیارد تومان به حوزه ورزش اختصاص یافت تصریح کرد: خوابگاه ورزشکاران با ظرفیت 120 نفر در حال اجراست و انتظار داریم طی ماه‌های آتی به بهره‌برداری برسد.

فرماندار جم با ابراز آغاز عملیات اجرایی استخر شنای شهر جم توسط شهرداری جم  بیان کرد: خانه جوان شهرهای جم و انارستان برای استفاده جوانان شهرستان ظرف مدت 6 ماه اجرا شد و به بهره‌برداری رسید.

انتهای پیام/م

کد خبر 13173
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم