آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۵۶:۱۴
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۷
۵۰۰ واحد مسکونی مددجویان کمیته امداد بوشهر تعمیر یا احداث شد

بوشهر- مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر گفت:۵۰۰ واحد مسکونی برای مددجویان کمیته امداد استان بوشهر تعمیر یا احداث شد.

احمد لطفی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر با بیان اینکه ساخت سرپناه برای نیازمندان یکی از رسالت‌های مهم کمیته است، اظهار داشت: نداشتن مسکن مناسب و مقاوم از مشکلات اساسی مددجویان تحت حمایت است که با رفع این مشکل بسیاری از خانواده‌ها را می‌توان توانمند کرد.

وی با اشاره به اینکه طی سال‌های اخیر گام‌های خوبی در حوزه نسکن مددجویی برداشته شده است، افزود: طبق تفاهم نامه منعقد شده میان کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مسکن مددجویان روستایی نیازمند ساخته می‌شود.

مدیرکل کمیته امداد استان بوشهر به احداث ۵۰۰ واحد مسکن مددجویی در هفت ماهه ابتدایی سال جاری اشاره کرد و  تصریح کرد: در همین راستا ۳۵ واحد مسکونی روستاییبا اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان، ۳۳واحد در قالب خریدو احداث مسکن مددجویان ساکن شهر، ۲۲ مورد کمک هزینه تکمیل واحد های نیمه تمام مددجویان ساکن شهر و روستان و ۴۱۰ مورد  واحدهای مسکن مددجویان مسکن مددجویی با اعتباری مبلغ بر یک میلیارد۴۰۰ میلیون تومان مورد تعمییر و بازسازی قرار گرفت.

لطفی بیان کرد: علاوه بر این، احداث هزار واحد مسکن مددجویی در قالب تفاهم نامه کمیته امداد و سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و هزار واحد دیگر در قالب تفاهم نامه کمیته امداد و استانداری بوشهر در دستور کار قرار گرفته است.

کد خبر 13334
منبع خبر : خبرگزاری مهر