آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۲/۳۱ ۱۷:۳۰:۰۴
امروز : چهارشنبه ۰۱ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/22 - ۰۳:۰۹:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۰۲:۳۶
آغاز ثبت نام مدعیان ریاست فدراسیون کشتی/ انتخابات اواسط بهمن!

بحث مجمع عمومی فدراسیون کشتی و انتخاب رئیس جدید همچنان بین اهالی کشتی داغ است و گوش‌شکسته‌ها با جدیت در انتظار تعیین جانشین رسول خادم هستند.

به گزارش خبرنگار مهر، بسیاری از اهالی کشتی همچنان با دغدغه برگزاری هر چه سریعتر مجمع عمومی فدراسیون کشتی مواجه و در انتظار رونمایی از رئیس جدید هستند تا شاید او بتواند فراز و فرودهای اخیر کشتی را به آرامش و ثبات برساند.

طبق اعلام برخی از منابع آگاه، متولیان وزارت ورزش در نظر دارند تا پایان آذرماه، زمان ثبت نام کاندیداهای ریاست فدراسیون کشتی را تعیین و اعلام کند که با توجه به این زمان می توان پیش بینی کرد، روزهای ابتدایی دیماه به ثبت نام کاندیداها اختصاص داده خواهد شد.

طبق قانون، مدعیان رسیدن به صندلی ریاست فدراسیون کشتی ۱۰ روز مهلت دارند رسما برای رقابت در انتخابات مجمع ثبت نام کرده و وارد گود شوند. سپس نوبت به مسئولان دستگاه‌های نظارتی می رسد تا در یک بازه زمانی ۴۵ روزه به بررسی و تایید صلاحیت کاندیداها بپردازند.

با یک حساب سرانگشتی می توان دریافت که اگر وزارت ورزش قصد تعیین تکلیف فوری و سریع فدراسیون کشتی را داشته باشد باید انتخابات مجمع را اواسط بهمن ماه برگزار و رئیس جدید را مشخص کند.

از سویی دیگر برخی چهره های مدعی احراز پست ریاست فدراسیون کشتی در روزهای پی رو تمام تلاش خود را به کار خواهند گرفت تا بتوانند در رسیدن به هدفشان موفق شوند. در نتیجه روزهای پایانی ماه جاری برای آنها بسیار حیاتی و تاثیرگذار خواهد بود.

کد خبر 14915
منبع خبر : خبرگزاری مهر