آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۴:۰۶:۴۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
برنامه‌ای برای حضوردر انتخابات ندارم/کریمی مورد وثوق جامعه جودوست

سرپرست فدراسیون جودو گفت: برای حضور در انتخابات فدراسیون جودو هیچ برنامه‌ای ندارم و در این مورد نیز قولی به هیچکس نداده‌ام.

محمدرضا عمادی با بیان مطلب فوق به خبرنگار مهر گفت: آمادگی لازم را برای ثبت نام از نامزدهای حضور در انتخابات فدراسیون داشته و این موضوع را به وزارت ورزش اعلام کرده ایم و منتظریم تا برنامه ثبت نام و برگزاری مجمع  مجوزهای لازم صادر شود تا اقدامات بعدی صورت گیرد.

وی افزود: باید فضا را باز بگذاریم تا از همه طیف های جودو برای ثبت نام اقدام کنند. این رشته توانایی موفقیت در بازی های المپیک ۲۰۲۰ را دارد و همه باید کمک کنند تا این امر محقق شود. البته من به اخلاق اسلامی و ورزشی خیلی اعتقاد دارم و تاکید دارم هیات ها و جامعه جودو در این چارچوب گام برداند. 

عمادی در مورد اینکه گفته می شود شما قصد ثبت نام در انتخابات را دارید، گفت: چنین چیزی صحت ندارد. آرامش خانواده بزرگ جودو آرزوی قلبی من است و مطمئن هستم که در این مسیر می توان به اهداف بزرگ رسید. بر همین اساس هدف من برگزاری انتخابات در بهترین شرایط است و هیچ برنامه ای برای حضور در انتخابات ندارم. 

سرپرست فدراسیون جودو در مورد معرفی کریمی به عنوان سرپرست نایب رئیسی هم گفت: کریمی از جودوکاران قدیمی است که در سالهای قبل کمک های زیادی به این رشته داشته است. او پایگاه استعدادیابی اسلامشهر را به خوبی اداره کرده و مورد وثوق جامعه جودو است و امیدوار هستیم با کمک او کارها را به خوبی پیش ببریم.

وی در پایان به ادامه تغییرات در فدراسیون جودو اشاره کرد و افزود: در حال رایزنی و بررسی هستیم تا در مدت زمان باقی مانده در هیات رئیسی و برخی بخش های دیگر نیز که تغییراتی ایجاد کنیم تا به طور کامل قانون منع بکارگیری بازنشسته ها را رعایت کرده باشیم.

کد خبر 14928
منبع خبر : خبرگزاری مهر