آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۴:۱۴:۲۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۷
نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در دوراهک برپا شد

بوشهر - نمایشگاه و فروشگاه محصولات اقتصاد مقاومتی به همت بسیج سازندگی شهرستان دیر و حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک درمحل حوزه مقاومت افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار مهر، سرهنگ عسیی داوریان صبح جمعه درحاشیه افتتاح نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهر دوراهک اظهارداشت: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی اقتصاد مقاومتی است الحمدالله بسیج سازندگی شهرستان دیر با تلاش همه بسیجیان توانسته است نمایشگاه اقتصاد مقاومتی را دربین مردم به نحو احسن برگزار کند  که این امر جای تقدیر دارد.

وی هدف از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی درسطح شهرستان را با توجه به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در چند سال گذشته پیرامون اقتصاد مقاومتی و خرید کالا های ایرانی عنوان کرد و اظهار داشت: سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر با لبیک به فرمایش مقام معظم رهبری در عرصه تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی حضوری فعال پیدا کرده است.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع)شهرستان دیر گفت: برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرستان رونق اقتصادی به همراه دارد.

وی با اشاره به اینکه تمام ترفندهای دشمن را برای اخلال در جامعه می‌شناسیم گفت:رهبر معظم انقلاب چند سال قبل هشدار دادند که دشمن میخواهد با سو استفاده از کاستی های اقتصادی کشور در جامعه اخلال ایجاد کندو تنها راه جلوگیری از این امرمهم اجرای چنین نمایشگاه های اقتصاد مقاومتی است.

داوریان ادامه داد: در این نمایشگاه شش غرفه دایر است که شامل بخش های عفاف وحجاب، محصولات فرهنگی.محصولات ارگانیک،تمامی مواد غذایی، غرفه کودکان و نوجوانان و مهمتر از این سالن ویدئو که به جوانان و نوجوانان آموزش سبک زندگی ارائه می کند.

وی همچنین اضافه کرد: محصولات این نمایشگاه که توسط بسیجیان این شهر ساخته شده است  به استان های ایلام، فارس، خوزستان، مشهد، یزد صادر می شود.

مسئول بسیج سازندگی شهرستان دیر نیز گفت :بسیج سازندگی در تمامی عرصه ها یار و یاور قشر محروم بوده است و خدمات خود را به تمامی مناطق کم برخوردار شهرستان سوق داده است.

سرگرد عبدالکریم پولادی ادامه داد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری ،بسیج سازندگی خط مقدم تحقق این اهداف بوده و الحمدالله مردم  شهرستان رضایت خوبی از فعالیت های انجام شده بسیج سازندگی دارند.

لازم به ذکر است این نمایشگاه به مدت یک ماه در حوزه مقاومت جندالله شهردوراهک از ساعت ۱۶الی ۲۱دایر است.

کد خبر 14941
منبع خبر : خبرگزاری مهر