آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۲۳:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
شکست ۵ بر ۰ تیم فوتبال بانوان سپیدار برابر ذوب آهن اصفهان

قائمشهر - تیم فوتبال بانوان سپیدار مازندران در هفته اول رقابتهای لیگ برتر بانوان ۵ بر صفر مغلوب تیم ذوب آهن اصفهان شد.

به گزارش خبرنگار مهر، از سری مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان کشور، در هفته نخست، قبل ار ظهر جمعه تیم سپیدار مازندران در استادیوم شهید وطنی قائم‌شهر، میزبان ذوب آهن اصفهان بود. این بازی در هوایی بارانی و زمین خیس شهید وطنی برگزار شد و تیم جوان سپیدار در اولین بازی لیگ برتری خود ۵ بر صفر مغلوب تیم باسابقه ذوب‌آهن اصفهان شد.

گلهای این تیم را دقیقه ۲۸ زهرا پور حیدر، دقیقه ۵۸ فاطمه عادلی، دقیقه ۷۴ زهرا پورحیدر، دقیقه ۸۵ رقیه شهبازی، دقیقه ۸۹ مریم محرابی به ثمر رساندند.

بیان محمودی سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان در گفتگو با خبرنگاران گفت: تیم سپیدار مازندران، تیم جوان و خوبی است و با وحود اینکه مربی‌اش به تنهایی این را اداره می‌کند روزهایی خوبی در انتظارش است.

وی در پاسخ به سؤال خبرنگاران در مورد شرایط سخت بازی در هوای بارانی، بیان کرد: امکانات تیم ذوب‌آهن بسیار خوب است و بازیکنان بازی در چمن‌های خیس را هم تمرین کرده‌اند.

سارا آذری سرمربی تیم سپیدار مازندران، در خصوص بازی در مقابل ذوب‌آهن اصفهان، گفت: بازیکنان ما اولین بازی خود را در لیگ برتر در مقابل تیم ریشه دار و با تجربه ذوب‌آهن که ۱۱ سال سابقه بازی در لیگ و چند بازیکن تیم ملی دارد، انجام دادند و طبیعی است که استرس بر تواناییهایشان غلبه کند.

وی ضمن تشکر از حمایت مسئولان ورزش استان و شهرستان قائم‌شهر اظهار امیدواری کرد با جذب اسپانسر، مشکلات مالی تیم سپیدار برطرف شود.

خاطرنشان می‌شود: تیم فوتبال بانوان سپیدار تنها نماینده مازندران در  مسابقات لیگ برتر فوتبال کشور است که پس از ۱۷ سال، این استان را راهی لیگ برتر کرد.

کد خبر 14953
منبع خبر : خبرگزاری مهر