آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۲۱:۳۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۹
شوت کریم باقری تمرین پرسپولیس را به وجد آورد

شوت کریم باقری سبب شد تا سرمربی پرسپولیس و بازیکنان این تیم به وجد بیایند.

به گزارش خبرگزاری مهر، تیم فوتبال پرسپولیس تمرین امروز جمعه را از ساعت ۱۱ صبح در سالن بدنسازی ورزشگاه شهید کاظمی آغاز کردند.

بازیکنان پس از حضور در زمین مسابقه، به فوتبال گل کوچک با چهار دروازه پرداختند. در همین زمان دروازه‌بان‌ها تمرینات اختصاصی را دنبال کردند.

در ادامه، تمرینات بدنسازی دنبال شد و سپس بازیکنان زیر نظر برانکو ایوانکوویچ ارسال و رساندن توپ روی دروازه و پس از آن گلزنی را در برنامه داشتند.

در بخشی از تمرین نیز بازسازی مسابقه برای بازیکنان صورت گرفت. در جریان این تمرین کریم باقری هم پا به پای بازیکنان کار می‌کرد که در جریان یکی از آن شوت‌های معروف خود در دوران بازیگری را این بار از زاویه بسته، به سمت دروازه زد که توپ به طاق دروازه چسبید.

باقری که تلاش داشت با حرف‌هایش بازیکنان را به تلاش بیشتر وادار کند، بعد از این شوت مورد تشویق بازیکنان قرار گرفت. برانکو پس از این شوت به شوخی سوت پایان تمرین را به صدا در آورد و گفت: «تمام، با این شوت کریم تمرین تمام است.» البته لحظه‌ای بعد تمرین از سر گرفته شد.

فوتبال در نیمی از زمین بخش بعدی تلاش امروز سرخپوشان بود. در پایان تمرین بازیکنان برای پنج دقیقه به دویدن در طول زمین پرداختند.

حسین ماهینی هم امروز زیر نظر کادر پزشکی تمرینات را دنبال کرد.

کد خبر 14957
منبع خبر : خبرگزاری مهر