آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۴:۰۸:۰۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
بوشهر|محصولات کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در دوراهک دیر ارائه شد

فرمانده سپاه سید‌الشهداء شهرستان دیر با اشاره به اجرای طرح‌های اقتصاد مقاومتی در شهرها و روستاهای این شهرستان گفت: در این راستا توانمندی و محصولات کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در دوراهک دیر ارائه شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از شهرستان دیر، نمایشگاه  محصولات تولیدی طرح‌های اجرا شدن در راستای سیاست اقتصاد مقاومتی باهمکاری بسیج سازندگی شهرستان دیر و حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک افتتاح شد.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع)شهرستان دیر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بندر دیر با تاکید بر توسعه طرح‌های تولیدی در حوزه اقتصاد مقاومتی اظهار داشت: در این راستا بر اساس ظرفیت‌های شهرها و روستاهای شهرستان دیر، طرح‌های تولیدی با محوریت سیاست اقتصاد مقاومتی با ارائه خدمات لازم در حوزه پرداخت تسهیلات و مشاوره اجرایی شده است.

سرهنگ عسیی داوریان با اشاره به اینکه اجرای طرح‌های طرح‌های اقتصاد مقاومتی سبب رونق شهرها و روستاهای دیر شده است گفت: این نمایشگاه در راستای توانمندی و  تولید محصولات کارگاه‌های اقتصاد مقاومتی در دوراهک دیر راه‌اندازی شده است.

وی با بیان اینکه برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی در شهرستان دیر رونق اقتصادی به همراه دارد  تصریح کرد: تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی  اجرای برنامه‌های اقتصاد مقاومتی است که در این زمینه بسیج سازندگی شهرستان دیر با تلاش همه بسیجیان نمایشگاه اقتصاد مقاومتی برای ارائه توانمندی واحدهای تولیدیایجادکند.

فرمانده سپاه سیدالشهدا (ع)شهرستان دیر هدف از برپایی نمایشگاه اقتصاد مقاومتی را نشان دادن توانمندی واحدهای تولیدی و معیشتی عنوان کرد و اظهار داشت:سپاه سیدالشهدا شهرستان دیر در عرصه تولیدات داخلی و اقتصاد مقاومتی حضوری فعال دارد.

سرهنگ داوریان با تاکید بر شناخت ترفندهای دشمن در راستای اخلال در جامعه  گفت: بر اساس منویات رهبر معظم انقلاب برای حل مشکلات اقتصادی جامعه توجه به طرح‌های اقتصاد مقاومتی است که این نمایشگاه در این راستا راه اندازی شده است.

وی با بیان اینکه در نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دوراهک دیر محصولات در شش غرفه عرضه شده است خاطر نشان کرد: در این نمایشگاه انواع محصولات فرهنگی، محصولات ارگانیک به فروش می‌رسد و درمان بیماران از طریق طب سنتی و حجامت به صورت رایگان در این نمایشگاه انجام می‌شود.

فرمانده سپاه دیرافزود: محصولات تولیدی در شهرستان دیر به استان‌های ایلام ، فارس، خوزستان، مشهد و یزد صادر می‌شود.

وی با تاکید بر اینکه شرکت در نمایشگاه‌های محلی، ‌مقدمه‌ای برای حضور تولیدکنندگان در نمایشگاه‌های استانی و ملی است افزود: اقتصاد مقاومتی موتور محرک جامعه است که می‌تواند سبب پیشرفت وتوسعه کشور شود.

نمایشگاه اقتصاد مقاومتی دوراهک تا پایان آذر ماه برپا است

فرمانده حوزه مقاومت جندالله شهر دوراهک نیز در گفت‌وگو با تسنیم گفت: این نمایشگاه تا پایان آذرماه برای بازدید و استفاده عموم دایر می‌باشد و همه محصولات ارائه شده در آن توسط بسیجیان شهر دوراهک تولید شده است.

غلامرضا دوراهکی هدف از برگزاری این نمایشگاه را حمایت از کالای داخلی و توانمندی‌های خانواده‌ها عنوان کرد و اظهار داشت: بی‌تردید اقتصاد مقاومتی تنها راهکار مؤثر است که می‌تواند ما را از گرفتاری‌های موجود نجات دهد و حرکت در مسیر شکوفایی اقتصادی را سرعت ببخشد.

بسیج سازندگی در تمامی عرصه‌ها یار و یاور قشر محروم است

رئیس بسیج سازندگی شهرستان دیر نیز گفت: بسیج سازندگی در تمامی عرصه‌ها یار و یاور قشر محروم بوده  و خدمات خود را به تمامی مناطق کم برخوردار شهرستان دیر سوق داده است.

سرگرد عبدالکریم پولادی تاکید کرد: با توجه به تاکیدات مقام معظم رهبری، بسیج سازندگی خط مقدم تحقق این اهداف بوده و الحمدالله مردم شهرستان دیر رضایت خوبی از فعالیت‌های انجام شده بسیج سازندگی دارند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 14960
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم