آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۴:۰۱:۳۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ آذر ۱۳۹۷ - ۱۹:۴۹
ما عروسک نیستیم

آبادان - سرمربی تیم فوتبال سایپای تهران‌ گفت: وقتی داور اشتباه سوت می زند ما که عروسک نیستیم که ساکت باشیم چون برای تیم خود کلی زحمت کشیدیم.

به گزارش خبرنگار مهر، علی دایی شامگاه امروز جمعه پس از پیروزی تیمش در برابر صنعت نفت آبادان و صعود به مرحله نیمه نهایی جام حذفی در نشست خبری پایان بازی اظهار کرد: بازی بسیار سنگینی مقابل صنعت نفت آبادان داشتیم ولی خدا را شکر موفق شدیم بعد از چند بازی به یک پیروزی ارزشمند دست پیدا کنیم و به مرحله بعد بازی‌ها صعود کنیم. 

وی در خصوص اعتراض خود به داور بازی نیز عنوان کرد: واقعا ببخشید که به علت زدن بازیکن خود اعتراض کردم! داور این بازی می‌توانست چند پنالتی به سود ما بگیرد ولی نگرفت. همه سوت های داور در این بازی به سود صنعت نفت بود. ما که عروسک نیستیم احساس داریم چرا که برای تیم خود کلی زحمت کشیدیم و دوست داریم نتیجه بگیریم.

دایی با اشاره به اینکه من به کسی اهانت نمی کنم ولی نمی‌توانم مثل خیار کنار زمین بایستم، تصریح کرد: کدام مربی وقتی چنین صحنه‌هایی ببیند که برای تیمش پنالتی نمی‌گیرند می‌تواند آرام کنار زمین حضور داشته باشد. متاسفانه شما چون از فوتبال نیامده‌ای این چنین صحبت می کنید. فوتبال برای بازیکن، مربی و هواداران هیجان خود را دارد و آنها نمی‌توانند کنار زمین بایستند و به مسائل درون زمین واکنشی نداشته باشند.

ادامه دارد...

کد خبر 14978
منبع خبر : خبرگزاری مهر