آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۴ ۱۳:۴۵:۰۴
امروز : شنبه ۰۴ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/25 - ۱۵:۴۰:۰۰
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
مرکز خدمات اجتماعی شهرداری بوشهر راه‌اندازی شود

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر گفت: در راستای مقابله و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی از جمله جمع‌آوری کودکان کار راه‌اندازی مرکز خدمات اجتماعی شهرداری بوشهری امری مهم و ضروری است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، طاهره شمشیری صبح امروز در جلسه شورای شهر بوشهر با تاکید بر توجه به تدوین و اجرای برنامه‌های فرهنگی اجتماعی در شهرداری بوشهر اظهار داشت: یکی از فعالیت مهم در شهرداری توجه به زیرساخت‌های فرهنگی و اجتماعی است که در این راستا باید برنامه مورد نظر تدوین شود.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با تاکید بر ساماندهی کودکان کار و متکدیان در سطح شهر بوشهر گفت: این عوامل چهره فرهنگی شهر بوشهر را خدشته‌دار کرده است که باید ساماندهی آنها در دستور کار شهرداری بوشهر قرار بگیرد.

طاهره شمشیری با اشاره به حفظ کرامت کودکان در جامعه افزود: باید با ساماندهی کودکان کار اجازه داده نشود برخی افراد از این کودکان بهره‌کشی کنند.

وی با تاکید بر هدایت کودکان کار به مراکز آموزشی برای ادامه تحصیل بیان کرد: ساماندهی کودکان کار و خیابانی باید به نحوی صورت گیرد که این کودکان دگربار به کار گماشته نشوند.

رئیس کمیسیون فرهنگی شورای شهر بوشهر با تاکید بر راه‌اندازی مرکز خدمات اجتماعی شهرداری بوشهر گفت: در راستای مقابله و پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی  از جمله جمع‌آوری کودکان کار راه‌اندازی مرکز خدمات اجتماعی شهرداری بوشهری امری مهم و ضروری است.

وی تاکید کرد: انتظار می‌رود دیگر ارگان‌ها و نهادهای اجتماعی در این مسیر همکاری و همراهی بیشتری داشته باشند.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 15004
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم