آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۳/۰۲ ۱۷:۳۰:۰۹
امروز : جمعه ۰۳ خرداد ۱۳۹۸ - 2019/05/24 - ۰۳:۴۷:۵۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
کارگروه اقتصادی استان بوشهر ویژه بزرگداشت چهلمین سال انقلاب تشکیل شد

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهرگفت: کارگروه اقتصادی استان بوشهر ویژه بزرگداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران تشکیل شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید اسماعیل موسوی ظهر امروز در حاشیه جسله کارگروه تخصصی محصولات استراتژیک کشاورزی استان  اظهار داشت: به منظور گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی ایران یک کارگروه اقتصادی با تاکید بر ارائه کارنامه چهل ساله اقتصادی استان ذیل شورای سیاستگذاری و راهبری استان بوشهر تشکیل شده است.

وی با اشاره به  رسالت و ماموریت کارگروه اقتصادی یاد شده خاطر نشان کرد:  این کارگروه با شرح وظایف مشخص از جمله ترسیم و تدوین اهداف و کارنامه انقلاب اسلامی در حوزه اقتصادی، تولید پیام و محتوای مورد نیاز برای رسانه‌ها، خطبا، مبلغان و سخنوران و همچنین برگزاری نشست تخصصی با نخبگان و صاحب نظران در حوزه اقتصادی تشکیل و مقدمات کار شروع شده است.

موسوی اظهار داشت: مسئولیت کارگروه اقتصادی استان بوشهر بر عهده معاونت هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری بوشهر است و اعضای کارگروه شامل همه مسئولان دستگاههای اجرایی مرتبط با حوزه اقتصاد است.

مدیرکل دفتر هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر بیان کرد: از جمله برنامه‌های این کارگروه شناسایی و معرفی واحدهای اقتصادی فعال و برتر استان، شناسایی و معرفی مدیران اقتصادی که در توسعه و سازندگی استان نقش آفرین بوده‌اند و شناسایی و معرفی دستاوردهای مهم در بخش‌های مختلف اقتصادی استان در دوران انقلاب اسلامی تعیین شده است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 15023
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم