آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۱۲/۰۲ ۰۴:۴۱:۲۶
امروز : جمعه ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - 2020/02/21 - ۰۴:۴۱:۳۷
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۰ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۱
پیگیر رفع موانع تولید در دشتی هستیم/ جلوگیری از افزایش قیمت‌ها

دشتی- فرماندار دشتی با بیان اینکه پیگیر رفع موانع تولید در سطح شهرستان هستیم، از صنوف خواست از افزایش بی‌رویه قیمت‌ها جلوگیری کنند.

به گزارش خبرنگار مهر، عبدالله نادری یکشنبه‌شب در نشست بررسی مسائل و مشکلات صنوف شهرستان دشتی با اشاره به نقش اصناف در دوران مختلف انقلاب اظهار داشت: اصناف همواره در عرصه های مختلف نقش پررنگ، موثر و چمشگیری داشته‌اند.

وی افزود: در شرایط کنونی که دشمن جنگ تمام عیار اقتصادی به راه انداخته نقش اصناف بسیار مهم و تاثیر گذار است.

نادری با بیان اینکه به حول قوه الهی کشور از این شرایط عبور می کند، اضافه کرد: بازار نباید تحت تاثیر این جو روانی که دشمنان ایجاد کردن قرار بگیرد.

وی تصریح کرد: صنوف شهرستان دشتی یکی از صنوف خوب در سطح استان است به طوری که به لحاظ قانون مند بودن و گرفتن مجوز ها رتبه اول به خود اختصاص داده است.

نادری با تاکید بر اینکه همه ملزم به رعایت حقوق مردم هستند، گفت: دستگاه‌های اجرایی باید در روند کاری مردم تسهیل کنند و روند گرفتن مجوز ها نیز کوتاه شود.

وی با اشاره به اینکه موانع حضور سرمایه گذاران در سطح شهرستان رفع شود، تصریح کرد: باید سرمایه گذاران را شناسایی و نسبت به جذب آنها در سطح شهرستان جهت سرمایه گذاری اقدام شود .

فرماندار دشتی با بیان اینکه پیگیر رفع موانع تولید در سطح شهرستان هستیم، ادامه داد: تلاش داریم مشکلات هر اتحادیه به صورت جداگانه بررسی و نسبت به رفع آنها اقدام صورت بگیرد.

وی همچنین از صنوف خواست از افزایش بی رویه قیمت ها جلوگیری کنند و در زمینه قیمت ها نیز به مردم اطلاع رسانی صورت بگیرد.

نادری اضافه کرد: دستگاه‌های اجرایی شهرستان ملزم به خرید ملزمات خود از واحدها در سطح شهرستان هستند.

فرماندار دشتی گفت: در حال حاضر سه هزار و ۲۶۷ واحد صنفی در قالب ۱۲ اتحادیه در سطح شهرستان فعال و به مردم خدمات ارائه می دهند.

کد خبر 16800
منبع خبر : خبرگزاری مهر