آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۴۸:۲۲
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۰۳
جشنواره میگو در استان بوشهر راه‌اندازی شود

استاندار بوشهر با قدردانی از اعضای اتاق بازرگانی بوشهر در راه‌اندازی جشنواره خرما گفت: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه صید و پرورش میگو، برای معرفی این توانمندی زمینه راه‌اندازی جشنواره میگو در استان بوشهر فراهم شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست شورای گفت‌وگو دولت و بخش خصوصی در بوشهر با تاکید بر توسعه فضای کسب و کار بر اساس ظرفیت‌ها اظهار داشت: مسئولان دستگاه‌های اجرایی باید ضمن برداشتن موانع، زمینه تسهیل ایجاد فضای کسب و کار در بخش‌های گوناگون را فراهم کنند.

وی، با اشاره به شرایط اقتصادی کشور بر توجه به تحقق مطالبات مردم تاکید کرد و افزود: برای گذر از این شرایط نیاز به تقویت اتحاد و تامین خواسته‌های مردم است که در این راستا مسئولان و فعالان اقتصادی و تجاری نقش مهمی دارند.

استاندار بوشهر هنر مدیریت در نظام اسلامی را حل مشکلات دانست و تاکید کرد: هنر مدیریت ارائه راهکارها و حل مشکلات در بخش‌های مختلف است.

گراوند با اشاره به برگزاری جشنواره خرما با حضور فعالان اقتصادی و کشاورزی خاطر نشان کرد:  با قدردانی از اعضای اتاق بازرگانی بوشهر در راه‌اندازی جشنواره خرما در بوشهر لازم است این جشنواره در دیگر استان‌ها برای معرفی توانمندی استان بوشهر برگزار می‌شود.

وی، با تاکید بر همکاری صاحبان صنایع، کشاورزی، بازرگانی و فعالان اقتصادی در برگزاری جشنواره خرما در دیگر استان‌ها تصریح کرد: با توجه به ظرفیت بالای استان بوشهر در عرصه صید و پرورش میگو، برای معرفی این توانمندی زمینه راه‌اندازی جشنواره میگو در استان بوشهر فراهم شود که امید می‌رود اتاق بازرگانی بوشهر در این جشنواره پیشگام باشد.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17083
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم