آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۵/۳۱ ۱۵:۳۰:۱۱
امروز : پنجشنبه ۳۱ مرداد ۱۳۹۸ - 2019/08/22 - ۱۵:۴۹:۵۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۳ دی ۱۳۹۷ - ۱۸:۴۵
جو سالن سنگین بود/ فدراسیون از تیم امید حمایت کند

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب آهن پس از شکست شاگردانش در تهران گفت: جو سالن با توجه به حضور تماشاگران، مسئولان فدراسیون و مدیران هیات والیبال تهران بسیار سنگین بود.

 به گزارش خبرنگار مهر، فریبا صادقی پس از شکست شاگردانش برابر پیکان تهران در جمع خبرنگاران گفت: بازی بسیار خوبی را امروز شاهد بودیم. با توجه به جو سالن، تماشاگران، مدیران و مسئولان فدراسیون و هیئت والیبال تهران فضای مسابقه بسیار سنگین بود.

وی افزود: جدول مسابقات طوری بود که بازی دور رفت ما با پیکان در اصفهان برگزار شد و این در حالی بود که قرعه‌کشی برای انتخاب میزبان دور رفت و برگشت بر اساس قرعه‌کشی نبود. به همین دلیل برای دور برگشت از فدراسیون خواستیم که طبق بازی دور رفت دیدار ما در هفته دوم برگزار شود.

سرمربی تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن افزود: در گیم دوم و چهارم از داوری خیلی اذیت شدیم. در گیم پنجم نیز پیکان سرویس‌های خوبی را داشت.

صادقی در پاسخ به این سوال که وضعیت لیگ والیبال بانوان چرا به این شکل است و هر سال تیم‌ها در میانه راه از لیگ جدا می‌شوند، گفت: شرایط اقتصادی کشور برای همه ما مشخص است. وقتی شرکت‌ها نمی‌توانند حقوق کارمندان خود را پرداخت کنند در تیم داری نیز دچار مشکل می‌شوند. به نظرم فدراسیون باید تمهیداتی بیندیشد تا باشگاه‌های ریشه‌داری مثل سایپا، ارومیه،‌ تبریز، پرسپولیس الزام به تیمداری در بخش بانوان داشته باشند.

وی گفت: تیم کاسپین متشکل از بازیکنان تیم ملی امید است. از فدراسیون می‌خواهم که این تیم را حمایت کند تا بتواند در لیگ حضور داشته باشد. 

کد خبر 17094
منبع خبر : خبرگزاری مهر