آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۵:۱۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۶
بوشهر| تیم ملی تیراندازی با کمان 2 اسفندماه عازم مسابقات المپیک بنگلادش می‌شود

سرمربی تیم ملی ریکرو تیراندازی با کمان گفت: با شناسایی استعدادهای برتر رشته تیراندازی با کمان و برگزاری اردوی تیم ملی، این تیم ۲ اسفندماه عازم مسابقات المپیک بنگلادش می‌شود.

 مجید میررحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در بوشهر، با اشاره به برگزاری ششمین دوره مسابقات  رنکینگ تیراندازی با کمان کشور در بوشهر اظهار داشت: مسابقه انتخابی تیم ملی تیراندازی با کمان با حضور 59 کماندار دربوشهر برگزارشد.

وی با بیان اینکه در مسابقه یاد شده کمانداران 17 استان شرکت داشتند خاطر نشان کرد: مسابقات تیراندازی با کمان مرحله ششم رنکینگ کشور از استانهای آذربایجان شرقی، اصفهان، البرز، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، خراسان رضوی، تهران، خوزستان، لرستان، کرمان، قم، قزوین، کهگیلویه و بویراحمد، فارس، یزد، همدان و مازندران با عنوان گرامیداشت مرحومه اسماء زحمتکش کماندار با اخلاق و ساعی در رشته‌های ریکرو، در استادیوم شهید بهشتی بوشهر برگزار شد.

سرمربی تیم ملی ریکرو تیراندازی با کمان با اشاره به انتخاب نفرات برتر در بخش ریکرو تصریح کرد:  میثم جامعی از بوشهر، رضا شبانی از یزد، محمد مهدی چشمه زنگی از فارس و در بخش بانوان سمانه رمضانپور از یزد، مبینا فلاح از یزد و  رویا نوریان از اصفهان به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

میررحیمی با اشاره به  اهداف برگزاری ششمین دوره مسابقات  رنکینگ تیراندازی با کمان کشور در بوشهر بیان کرد: این مسابقات از طرف فدراسیون تیراندازی با کمان ، برای شناسایی استعدادهای برتر و دعوت به اردوی‌های تیم ملی  برگزار شد.

وی با اشاره به آمادگی تیم ملی تیراندازی با کمان برای حضور در مسابقات جهانی افزود: 6 مرحله اردوی تیم ملی تیراندازی با کمان برای مسابقات جهانی برگزار می‌شود.

سرمربی تیم ملی ریکرو تیراندازی با کمان از اعزام تیم ملی به مسابقات المپیک خبرداد و بیان کرد:تیم ملی ریکرو تیراندازی با کمان 2 اسفندماه عازم مسابقات المپیک بنگلادش می‌شود که در این راستا  اردوهای تیم ملی به‌طور منظم در حال برگزار است.

میررحیمی با بیان اینکه در خردادماه سال آینده مسابقات جهانی این رشته در کشور هلند برگزار می‌شودگفت: برگزاری مسابقات جهانی تیراندازی با کمان برای کسب سهمیه المپیک 2020 توکیو ژاپن است.

وی افزود: تا آغاز مسابقات جهانی هلند 6 اردوی تدارکاتی برای تیم ملی کشورمان در نظر گرفته شد که امیدواریم  نخستین مدال جهانی این رشته نصیب ورزشکاران کشورمان شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17110
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم