آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۳:۵۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۵ دی ۱۳۹۷ - ۲۰:۲۶
انشعابات غیر مجاز بر روی خط انتقال آب استان بوشهر قطع شود

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل طرح‌های آبرسانی استان بوشهر گفت: با هماهنگی دستگاه قضا تمام انشعابات بر روی خطوط انتقال آب استان بوشهر جمع‌آوری و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

به گزارش خبرگزاری  تسنیم از بوشهر،  عبدالکریم گراوند شامگاه شنبه در جلسه هماهنگی تامین آب آشامیدنی استان بوشهر با بیان اینکه  تخصیص اعتبارات طرح‌های آبرسانی در اولویت برنامه‌ها است اظهار داشت: برای حفر و تجهیز چاه‌های آب آشامیدنی در نقاط شهری و روستایی اعتبارات مورد نیاز تخصیص می‌یابد که در این زمینه 10 میلیارد ریال برای تجهیز  و به مدارآوری چاه‌های آب شرب دشتستان اختصاص دارد.

وی،توجه به تامین آب شرب مورد نیاز مردم در تابستان آینده را یک ضرورت دانست و خاطرنشان کرد: مدیران آب استان بوشهر برای تسریع در اجرای طرح‌های آب شیرین‌کن و انجام تشریفات قانونی مناقصه، پیگیری جدی و روزانه انجام دهند.

استاندار بوشهر با اشاره به صدور مجوز آب شیرین‌کن در نقاط شهری و روستایی استان بوشهر گفت: اجرای آب شیرین‌کن 35 هزار متر معکبی بوشهر، 17 هزار متر مکعبی برازجان و طرح‌های آب شیرین‌کن در دیگر نقاط شهری و روستایی تسریع شود.

گراوند با بیان اینکه انشعابات غیر مجاز در خطوط انتقال مشکلات  تامین آب در شهرها و روستاها را افزایش داده است تاکید کرد: با قطع انشعاب غیر مجاز بر روی خطوط انتقال آب استان بوشهر به ویژه خط محرم تنش آبی کاهش می‌یابد.

وی، با قدردانی از تعامل دستگاه قضا در هماهنگی لازم  با مسئولان دستگاه‌های اجرایی در برخورد با متخلفان در حوزه انشعابات غیر مجاز آب افزود: با هماهنگی دستگاه قضا تمام انشعابات غیر مجاز بر روی خطوط انتقال آب استان بوشهر جمع‌آوری و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

استاندار بوشهر افزود: انشعابات بر روی خطوط انتقال، بدون فوت وقت باید قطع و با متخلفان برخورد قاطع و قانونی شود.

گراوند با تاکید بر ساماندهی انشعابات شبکه‌های توزیع آب شهرها تصریح کرد: انشعابات آب غیر مجاز بر روی شبکه آبرسانی شهرها باید شناسایی و ساماندهی شود.

وی، با تاکید بر تسریع تکمیل طرح‌های آب استان بوشهر گفت: از تمام راهکارها برای تامین آب آشامیدنی استان بوشهر استفاده  می‌شود.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17122
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم