آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۴
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۶:۱۱:۰۳
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۶ دی ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۳
80 میلیارد ریال برای اجری پروژه‌های عمران شهری بوشهر تخصیص یافت

شهردار بوشهر در آغاز اجرای ۱۴ پروژه عمران شهری گفت: برای اجرای این پروژه‌ها در بخش‌های مبلمان شهری، اصلاح معابر، پارک محله‌ای، راست‌گردها و پروژه‌های ترافیکی ۸۰ میلیارد ریال تخصیص یافته است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، نورالدین امیری ظهر امروز در آیین آغاز 14 پروژه عمران شهری بوشهر از ساخت پارک توانیابان جسمی بوشهر خبرداد و اظهار داشت: این پروژه که دارای باغچه‌های متنوع ویژه معلولان جسمی و حرکتی است با 3 میلیارد ریال اعتبار در مدت 5 ماه ساخته می‌شود.

وی، با اشاره به اجرای موزائیک فرش خیابان جمهوری افزود: ساخت این پروژه یک ماه برنامه‌ریزی شده که برای اجرای آن 2 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

شهردار بوشهر از اجرای طرح بهسازی و موزائیک فرش و کانال منطقه یک بوشهر خبرداد و بیان کرد: در راستای توسعه مبلمان شهری و تحقق مطالبات مردم این پروژه با اعتبار 4.6 میلیارد ریال در مدت 4 ماه اجراء و تکمیل می‌شود.

امیری موزائیک فرش منطقه یک بوشهر را از دیگر پروژه‌ها دانست و تصریح کرد: این پروژه در 4 خیابان بوشهر طراحی و در مساحت 3 هزار و 600 متر مربع با اعتبار 4.3 میلیارد ریال اجرا می‌شود.

وی، با اشاره به اجرای طرح راست‌گرد میدان غدیر بوشهر خاطر نشان کرد: این پروژه به مساحت 21 هزار و 600 متر مربع با عرض 13.5 و طول یک‌هزار و 200 متر مربع در مدت 2 ماه اجرا می‌شود.

شهردار بوشهر اجرای پروژه اصلاح هندسی و جانمایی علائم ترافیکی کوی سه راه ریشهر و امام‌زاده بوشهر را مورد اشاره قرار داد و افزود: اصلاح هندسی و جانمایی علائم ترافیکی میدان انتظام، سه راه صدف، سه راه یادگار امام، خیابان عاشوری از دیگر پروژه‌های عمران شهری بوشهر است.

امیری از ساخت پل عابر پیاده کوی نیایش بوشهر خبرداد و تصریح کرد: طول این پل 40.41 متر و ارتفاع آن 5.5 متر طراحی شده که با اعتبار 8 میلیارد ریال در مدت 3 ماه اجرا و تکمیل می‌شود.

وی، با بیان اینکه امروز در مجموع  14 پروژه عمران شهری عملیات اجرایی آن آغاز شد گفت: برای اجرای این پروژه‌ها در بخش‌های مبلمان شهری، اصلاح معابر، پارک محله‌ای، راست‌گردها و پروژه‌های ترافیکی 80 میلیارد ریال تخصیص یافته است.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17133
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم