آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۳:۲۲:۴۶
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
10 هزار میلیارد ریال در ساخت واحدهای صنعتی و تولیدی استان بوشهر سرمایه‌گذاری می‌شود

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر از صدور ۱۹۵ فقره جواز تاسیس صنعتی و تولیدی در استان بوشهر خبرداد و گفت: برای اجرای این پروژه‌های تولیدی و صنعتی ۱۰ هزار و ۸۷۸ میلیارد ریال سرمایه‌گذاری پیش بینی شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بوشهر، سید حسین حسینی محمدی صبح امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های صنعتی در استان با تاکید بر تسریع تکمیل پروژه‌ها نیمه تمام اظهار داشت: پرداخت تسهیلات برای وارد مدار شدن واحدهای تولیدی در حال اجراء در اولویت قرار دارد.

وی از توسعه سرمایه گذاری در بخش صنایع استان در 9 ماهه امسال خبرداد و بیان کرد: در این مدت تعداد 195 فقره جواز تاسیس با پیش بینی سرمایه گذاری 10 هزار و 878 میلیارد ریال و پیش بینی  اشتغال 3 هزار و 388 نفر صادر شد.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان بوشهر با بیان اینکه این تعداد جواز تاسیس در مقایسه با مدت مشابه سال قبل از نظر تعداد  14 درصد رشد داشته است  گفت: در مدت زمان مذکور تعداد 20  فقره پروانه بهره برداری صنعتی با میزان سرمایه گذاری   315  میلیارد ریال و اشتغال  215  نفر صادر شده است که در مقایسه با مدت مشابه سال قبل در بخش اشتغال 21درصد رشدداشته است .

حسینی محمدی عنوان کرد: طبق وضعیت موجود تا پایان آذر ماه  امسال تعداد 739  فقره جواز تاسیس  با پیش بینی سرمایه گذاری  427 هزار و  990 میلیارد ریال و اشتغال   28 هزارو 279 نفر است.

وی خاطر نشان کرد: وضعیت موجود پروانه بهره‌برداری تا پایان  آذر ماه تعداد  605 فقره با میزان سرمایه‌گذاری  61 هزار و 272  میلیارد ریال و اشتغال 20هزار و 866  نفر صادر شده است.

انتهای پیام/ش

کد خبر 17147
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم