آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۴
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۶:۱۱:۱۸
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۰
استاندار بوشهر: پروژه‌های تولیدی و اشتغال‌زایی نیمه تمام تنگستان تکمیل شود

استاندار بوشهر با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی، تولیدی و اشتغال‌زایی نیمه تمام تنگستان گفت: برای بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌های مختلف عمرانی و اشتغال‌زایی اعتبارات لازم تامین می‌شود.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در دور سوم سفرهای شهرستانی روند اجرایی 9 پروژه عمرانی، تولیدی و اشتغال‌زایی شهرستان  تنگستان را مورد بررسی قرار داد.

وی پس از ادای احترام به شهدای والامقام در گلزار شهدای روستای لیلک تنگستان از روند اجرایی سالن ورزشی روستای گرگور بازدید و بر تکمیل این پروژه تاکید کرد.

استاندار بوشهر با بیان اینکه سالن ورزشی گرگور  تنگستان از محل اعتبارات وزارت نفت اجراء شده است اظهار داشت: برای تکمیل این پروژه 8 میلیارد ریال اعتبار نیاز است.

گراوند با تاکید بر تسریع تکمیل این پروژه خاطر نشان کرد: هیچ پروژه‌ای از محل اعتبارات نفت بدون هماهنگی شورای برنامه ریزی و توسعه و تامین اعتبار کامل آن، آغاز نشود.

پروژه مرکز تکثیر میگوی مند روستای باشی، طرح بوم‌گردی بربو و طرح تولیدی گل‌های مصنوعی روستای بنه‌گز در تنگستان با حضور استاندار بوشهر مورد بررسی قرار گرفت.

طرح تولیدی گل‌های مصنوعی روستای بنه‌گز با سرمایه‌گذاری 600 میلیون تومان ازمحل طرح رونق تولید اجرا شده است.

استاندار بوشهر در بررسی روند اجرای پروژه پرورش شتر مرغ در روستای چاه‌پیر تنگستان با بیان اینکه این پروژه با تخصیص 295 میلیون تومان تسهیلات اعتباری ثابت و 170 میلیون تومان تسهیلات بانکی در گردش ایجاد شده تاکید کرد: علاوه بر پرورش شتر مرغ باید زمینه صادرات گوشت آن فراهم شود.

گراوند افزود: طرح این‌چنینی که دارای توجیه اقتصادی و اشتغال‌زایی است باید میزان پرداخت تسهیلات اعتباری آن افزایش یابد.

وی در بازدید از طرح تولیدی در روستای سمل شمالی تنگستان بر بروز رسانی ماشین‌الات این طرح تاکید کرد.

استاندار بوشهر  با تاکید بر تسریع در تکمیل پروژه‌های عمرانی، تولیدی و اشتغال‌زایی نیمه تمام تنگستان گفت: برای بهره‌برداری از پروژه‌های نیمه تمام در بخش‌های مختلف عمرانی و اشتغال‌زایی اعتبارات لازم تامین می‌شود.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17163
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم