آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۰۴ ۱۶:۰۰:۰۴
امروز : سه شنبه ۰۴ تیر ۱۳۹۸ - 2019/06/25 - ۱۶:۱۲:۳۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۱۹ دی ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۱
تکمیل طرح‌های گردشگری در اولویت برنامه‌های استان بوشهر قرار دارد

استاندار بوشهر با اشاره به تدوین و اجرای طرح‌های گردشگری و بوم‌گردی در نقاط مختلف استان بوشهر گفت: توسعه زیرساخت‌ها و تکمیل این پروژه‌ها در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از تنگستان، عبدالکریم گراوند ظهر امروز در نشست بررسی روند اجرای طرح‌های عمرانی تنگستان از اجرای طرح بزرگراهی اهرم به برازجان خبرداد و اظهار داشت: این پروژه دارای 53 کیلومتر طول است که عملیات اجرایی 27 کیلومتر آن آغاز شده و 10 کیلومتر آن آماده اسفالت است.

وی، طرح راهسازی اهرم به فراشبند را مورد اشاره قرار داد و بیان کرد: تسریع در تکمیل این پروژه که یکی از مطالبات مهم مردم است مورد توجه قرار بگیرد.

استاندار بوشهر حجم بالای ترافیک در محور اهرم به فراشبند را مورد اشاره قرار داد و افزود:در راستای اجرای طرح تعریض محور اهرم - فراشبند مقرر شد که زمینه تامین اعتبار برای این طرح فراهم تا تکمیل آن تسریع شود.

گراوند با تاکید بر توسعه زیرساخت‌ طرح‌های گردشگری و بوم‌گردی تصریح کرد: چشمه‌ آبگرم  اهرم تنگستان یکی از جذابیت‌های مهم گردشگری است که باید زیرساخت‌های آن فراهم شود.

وی با بیان اینکه طرح ساماندهی چشمه آبگرم اهرم با اعتبار 4 میلیارد ریال اجرایی شده گفت:  این پروژه دارای اهمیت بسیار زیادی است و 5  میلیارد ریال برای تسریع در تکمیل آن، توسعه فضای سبز و زیرساخت‌های آن اختصاص می‌یابد.

استاندار بوشهر با اشاره به تدوین و اجرای طرح‌های گردشگری و بوم‌گردی در نقاط مختلف استان بوشهر گفت:  توسعه زیرساخت‌ها و تکمیل این پروژه‌ها در اولویت برنامه‌های استان قرار دارد.

انتهای پیام/ ت

کد خبر 17164
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم