آخرین بروزرسانی : ۱۳۹۸/۰۴/۲۸ ۱۶:۱۵:۰۷
امروز : شنبه ۲۹ تیر ۱۳۹۸ - 2019/07/20 - ۰۴:۰۷:۱۵
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency        خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
خبرگزاری محار | اخبار ایران و جهان | mohar News Agency
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۰
بوشهر| پارس جنوبی جم از بسیاری تیم‌های لیگ برتری یک سروگردن بالاتر است

محمد ستاری بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: کادرفنی و بازیکنان پارس جنوبی جم چیزی کمتر از سایر تیم‌های مدعی قهرمانی ندارند و چه بسا این تیم از خیلی تیم‌های لیگ برتری توانمندتر است.

محمد ستاری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در جم اظهار داشت: پس از استراحت 10 روزه‌ای تعطیلات نیم فصل، به همراه سایر بازیکنان تمرینات رو شروع کردیم و خداروشکر تمرینات بدنسازی تیم به صورت مرتب و پرفشار در حال انجام است.

بازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پاسخ به این سوال که  تیم پارس جنوبی برای نیم فصل دوم چه برنامه‌ای دارد افزود: در نیم فصل دوم بازی‌ها سنگین‌تر می‌شود و تلاش می‌شود که همانند نیم فصل  نخست بازی‌های خوبی ارائه شود و در این راستا برای کسب موفقیت‌های بیشتر نیازمند حمایت همه جانبه از سوی مسئولان و هواداران هستیم تا با روحیه مضاعف لیگ را دنبال کنیم.

ستاری از پرداخت  مبلغی از قرارداد بازیکنان خبرداد و خاطر نشان کرد: تاکنون 35 درصد از قراردادهای بازیکنان و کادرفنی تیم پارس جنوبی جم پرداخت شده است و امیدواریم که در ادامه نیز با همکاری مسئولان باشگاه پارس جنوبی با مشکلات مالی نیم فصل اول مواجه نشویم.

وی در خصوص اینکه آیا از دیگر تیم‌های لیگ برتری پیشنهادی داشته است یا خیر تصریح کرد: قطعا وقتی تیم خوب بازی کند و در جدول جایگاه خوبی داشته باشد، سایر تیم‌ها نیز برای جذب بازیکنانش اقدام می‌کنند و من نیز چند پیشنهاد داشتم و در حال صحبت و جمع بندی‌ام و باید ببینم در ادامه چه اتفاقی رخ می‌دهد.

محمد ستاری در خصوص اینکه پارس جنوبی جم در پایان لیگ برتر در چه رتبه‌ای قرار می‌گیرد گفت: از الان نمی‌توان پیش بینی کرد که در چه رتبه‌ای قرار می‌گیریم و با توجه اینکه سایر تیم‌های لیگ برتری هزینه‌های به مراتب بالاتر از پارس جم را انجام داده‌اند و تیم  پارس جنوبی از لحاظ بودجه ای جزء 3 تا 4 تیم پایین لیگ می‌باشد.

ازیکن تیم فوتبال پارس جنوبی جم با اشاره به رتبه ششم پارس جم در نیم فصل اول لیگ برتر افزود: کادرفنی و بازیکنان ما چیزی کمتر از سایر تیم‌های مدعی قهرمانی ندارند و چه بسا  تیم پارس جنوبی از خیلی تیم‌های لیگ برتری یه سروگردن بالاتر است و جدا شدن 8 بازیکن ثابت فصل قبل از تیم و پیوستن آنها به تیم‌های بزرگ، خود نشان از توانمند بالای کادرفنی، کادر مدیریتی و بازیکنان پارس جنوبی می‌باشد.

انتهای پیام/ن

کد خبر 17192
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم